Геройські вчинки пана Ківалова

0

Поделиться в соц. сетях

Президент Віктор Янукович обділив свого давнього соратника Сергія Ківалова. Цілий рік його адміністрацію атакували листами про те, щоб Ківалова нагородити званням Героя. Але з нагоди Дня Незалежності президент нагородив депутата лише орденом Ярослава Мудрого IV ступені.

Екс-голова ЦВК давно відомий спробами якось сакралізувати свою особистість. Чого лише вартий пам’ятник у дворі Міжнародного гуманітарного університету з обличчям Ківалова! Одесити впізнають його образ на одній з ікон у збудованій ним церкві.

На особистому сайті Ківалова список регалій займає 2 сторінки.

Тут можна довідатися, що він і доктор юридичних наук, і професор, і академік Академії педагогічних наук України, і заслужений юрист України (1998), і кавалер ордена “За заслуги” усіх ступенів (1997, 1999, 2002).

Крім того він має цілу низку церковних і іноземних орденів, серед яких і такі екзотичні як “Орден Незалежності” Йорданії, Орден Лівану Кедра ІІІ, Преподобного Іллі Муромця тощо.

У 2004 Ківалов отримав від президента Леоніда Кучми орден князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Навіть за президентства Віктора Ющенка Ківалов отримував кілька державних нагород – медаль Міністерства оборони “15 років Збройним Силам України” (2006), нагрудний знак “За захист прав людини” від уповноваженого Верховної Ради з прав людини (2007) і почесну грамоту Центральної виборчої комісії України “за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України та з нагоди 10-ї річниці утворення Центральної виборчої комісії” (2007).

Крім цього є ще майже анекдотичний випадок-байка про те, що Ківалов отримав від президента Ющенка фото з написом “На добру пам’ять”. Кажуть, цей предмет уваги тодішнього президента для опального на той момент екс-голови ЦВК організувала Віра Ульянченко.

А от офіційних нагород від Ющенка у Ківалова все ж не було.

І ось тепер через довгі 7 років президент Янукович дав йому наступну ступінь Ярослава.

Але, як виявилось, це аж ніяк не відповідало амбіціям депутата Ківалова.

Судячи з тих документів, які отримала “Українська правда” у відповідь на запит в адміністрації президента, цю установу рік атакували листами з проханням відзначити Ківалова званням Героя.

Перший лист надійшов від голови Одеської ОДА Едуарда Матвійчука в перші дні 2011 року.

Його автор вказував на “визначні заслуги” перед Українською державою у розвитку національної юридичної освіти і науки, вагомі наукові досягнення в галузі права, що сприяли визнанню і утвердженню авторитету вітчизняної юридичної науки у світі, особистий внесок у становлення і розбудову Національного університету “Одеська юридична академія” – визначного центру освіти, науки і культури…”.

Тетяна Ніколаєнко

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.