Командир загиблих міліціонерів: на спецоперацію заборонили брати автомати

0

Поделиться в соц. сетях

Як розповів Євген Сідловський – командир взводу Беркут, якому вдалося вижити під час бою зі злочинцями під Одесою, – керівництво міліції заборонило правоохоронцям брати з собою на спецоперацію автомати.

На думку Сідловського, саме через відсутність автоматичної зброї правоохоронці не змогли належно протистояти злочинцям, озброєним гранатами та автоматом.

Цей злочинець, який вийшов (Дикаєв), він одразу вийшов з гранатою в кишені, і двоє інших сиділи на задньому сидінні. Вони візуально спостерігали, як двоє моїх хлопців уже захоплювали цю людину з гранатою, вони вилетіли з машини і почали поливати співробітників міліції з двох автоматів і пістолета ТТ, – розповів Сідловський.

Натомість беркутівцям повідомили перед початком операції, що автоматична зброя не потрібна: нібито злочинців усього двоє – і вони не озброєні.

Треба було взяти автоматичну зброю, але сказав керівник апарату, ініціатор проведення цієї операції сказав, що, за інформацією тих людей, котрі ведуть нібито за ними (бандитами) зовнішнє спостереження з сусідньої Миколаївської області. Що нібито бойовиків усього двоє – і вони мають бути без зброї, – повідомив поранений міліціонер.

Як відомо, в результаті на місці бою загинули 21-річний співробітник спецпідрозділу Беркут Віктор Кожеко і 40-річний співробітник ДАІ Олександр Розмаріца. Ще чотири співробітники отримали поранення.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували приватний будинок, в якому знаходилися вбивці. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втікти. Зараз його розшукують правоохоронні органи.

За матеріалами

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.