Нацрада відібрала право на мовлення в опозиційного телеканалу

0

Поделиться в соц. сетях

Сьогодні, о 12-00 Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила результати конкурсу на ефірне мовлення на 12 телевізійному каналі у Львові.

Своїм рішенням Нацрада безжально відібрала 4 години ефірного мовлення у Комунального підприємства Телекомпанія Львів-ТБ, засновником якого є Львівська облрада, і статутним завданням якого було висвітлення діяльності депутатів місцевих рад та інформування про цю діяльність жителів Львівщини; всебічне та неупереджене висвітлення основних подій, як політичного, так і соціального характеру, що відбуваються у Львівській області та в Україні.

Львів-ТБ був одним із небагатьох інформаційних майданчиків, на якому львів’яни могли спостерігати прямі трансляції сесій рад та чути правду від опозиційних до чинного режиму депутатів та політиків. В ефірі цього каналу поширювалася інформація про корупцію в органах влади, зокрема – на митниці, про знищення львівських лісів, про тиск на підприємців, про неприпустимість наступу влади на українську історичну пам’ять, національні та соціальні права українців.

Одночасно із цим рішенням, Нацрада передала мовлення Львівській обласній державній теле-радіокомпанії, підпорядкованій центральній владі і підконтрольній ОДА.

Відтепер, очевидно, мешканці Львівщини не матимуть змоги у прямому ефірі спостерігати за сесіями місцевих рад, слідкувати за діяльністю своїх обранців у радах. Натомість, громаду Львівщини годуватимуть владним офіціозом про кровосісєй та щоденними монологами намісника Януковича на Львівщині.

Отож бо, задумка влади, яку вона здійснила руками Нацради, – проста: зробити громаду сліпою і накачувати її щоденною пропагандою покращення життя вже сьогодні та відібрати мову в місцевих рад Львівщини, які є відверто опозиційними та постійно демонструють свою безкомпромісну позицію щодо антиукраїнських дій центральної влади та її ставлеників на місцях.

Свобода до кінця боролася, аби не допустити цього рішення, бо ми усвідомлюємо, що влада спочатку закриє рота неугодним ЗМІ, в тому числі й місцевим, щоби потім тишком-нишком позбавити будь-яких прав українців.

Довідка.

Комунальне підприємство Телекомпанія Львів-ТБ створене Рішенням сесії Львівської обласної ради від 20.06.2000 року N312 Про внесення змін до рішення обласної ради від 9.12.1998 року N89 Про регіональне телебачення і діє згідно із Законами України Про підприємства в Україні та Про телебачення і радіомовлення.

Комунальне підприємство Телекомпанія Львів-ТБ отримало 7.06.2004 року в Національній Раді телебачення та радіомовлення України ліцензію на право мовлення на 12-ти метровому каналі на місто Львів і Львівську область тривалістю 4 години на добу. З 2004 року КП Телекомпанія Львів-ТБ здійснювало мовлення у обсязі 4 годин на добу щодня згідно із ліцензією мовлення серії НР N1640 від 7.06.2004 року.

ТК Львів-ТБ виходила в ефір на 12″ ТВК каналі щодня, обсягом – 4 години на добу. Понеділок-п’ятниця: 06:00-08:00, 14:00-16:00, субота-неділя: 00:00 – 02:00, 06:00 – 08:00.

1 червня 2011 року, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вирішила не продовжувати ліцензію Комунальному підприємству Телекомпанія Львів-ТБ та виставила на конкурс 4 години на частоті 12 телевізійного каналу у місті Львів.

Олег Тягнибок Голова ВО Свобода

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.