«Приморські партизани» по-українськи?

0

Поделиться в соц. сетях

У суботу відбулась акція на захист Віталія Запорожця. Цей житель села Семиполки, що на Київщині, цілком виправдав своє прізвище – вбив міліціонера, котрий, за свідченнями місцевих жителів, систематично тероризував людей.

Вбивство, звісно, тяжкий гріх, але громада стала на захист Запорожця. Не в останню чергу – через те, що потім вчинила наша репресивна система з селом.

Один броварський сайт інформує:

На трасі Київ – Чернігів, яка проходить через село, зупинився цілий десант – близько десяти автобусів міліцейського спецназу. З них вискочило понад дві сотні озброєних чоловіків, які почали прочісувати село. Вривалися на подвір’я, хапали молодих людей і забирали – часто в самих шкарпетках. Я там був на дискотеці, але самого проісшествія не бачив, – розповідає мешканець Семиполків Анатолій Козелецький Били трохи. Було чуть-чуть і фізично. Но в основному морально тиснули, – каже Козелець-кий. Вимагали свідчень проти Віталія Запорожця і відповіді на запитання – де він. Майже як у історії з Другої світової війни. (…) Людей тримали у відділку майже дві доби. В селі розповідають, що частину хлопців вивезли в ліс, ближче до кар’єру і, погрожуючи зброєю, вимагали зізнатися, де ховається підозрюваний.

Більше почитайте тут, про те, ким був убитий, і чого його вбили http:brovary.co.ua/trivayut-superechki-u-semipolkakh/.

Це, якщо вірити місцевим про моральне обличчя загиблого міліціонера – класичний випадок, коли неможливість ненасильницького протесту (наприклад, захиститися від перевертнів у погонах правовими механізмами) призводить до протесту насильницького (рушниця).

Не дивно, що Запорожець отримав таку підтримку. Точніше, не підтримку, бо методий його люди, як правило, все ж не сприймають, а співчуття.

Оце співчуття – перша ластівка. На жаль, є всі підстави чекати наступні випадки, коли насилля в сторону українських силовиків буде зустрічати не тільки співчуття, але й оплески – як це відбувається у одній країні, суворішій за нашу.

Там за приморських партизан, котрі оголосили війну російській міліції, вболівали тисячі, якщо не мільйони.

Ігор Луценко

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.