Як заробити в контакті? 5 реальних способів заробітку в контакті

0

Поделиться в соц. сетях

Розкрутка групи в контакті — процес досить тривалий і непростий, але якщо вже вдалося домогтися успіху в цьому напрямку, то важко встояти перед спокусою якимось чином монетизувати популярну групу і окупити свої праці та вкладення.

В цілому можна виділити 5 основних способів заробітку в контакті з допомогою розкрученої групи. Це «злив» трафіку з розкрученої групи на свій сайт або блог для заробітку в інтернеті, використання групи як рекламного майданчика або як інтернет-магазину, робота з партнерськими програмами для груп контакту і, нарешті, продаж розкрученої групи новому власнику.

Якщо у вас, шановні читачі, є власний сайт або блог, то ви можетевикористовувати групу в контакті як додатковий засіб розкруткицього сайту або блога. Це метод непрямого заробітку в контакті дуже популярний.

Група в контакті як рекламний майданчик

Заробити в контакті на групі як рекламного майданчика вдасться, якщо знайдеться рекламодавець, хто в цій групі розмістити свої оголошення або банери. Логічно, чи не так? Ось тільки з пошуком рекламодавця часом заковика: вдень з вогнем не знайдеш! Хоча якщо в групі складається більше десятка тисяч учасників – шанси стрімко підвищуються …

Вибір хорошої популярної теми для групи – секрет залучення великої кількості учасників і, як наслідок, залучення хороших рекламодавців. Завжди добре «йдуть» такі теми як «фільми онлайн», «музика», «приколи, гумор», «подорожі, туризм, відпочинок», «цитати, афоризми, статуси», «малюнок, photoshop», «автомобілі», « весільні сукні та аксесуари »і багато-багато іншого.

Група в контакті як інтернет-магазин

Якщо заробити в контакті на групі як рекламного майданчика – не ваш метод, спробуйте себе в якості інтернет-підприємця. Групу в контакті цілком можна перетворити на інтернет-магазин і продавати через неї різні товари.

Найчастіше продається через такі от групи-магазини біжутерія, парфумерія, одяг, взуття, аксесуари, цифрова техніка, всілякі хенд-мейд вироби, дитячі іграшки, косметика, спорттовари. Можна також заробити в контакті на групі-магазині по продажу чаю, квітів, товарів для дому, меблів, автозапчастин. При цьому не обов’язково навіть всю групу цілком присвячувати продажу — іноді достатньо однієї теми, в якій і будуть розміщуватися товарні пропозиції

Даний метод заробітку в контакті на групах є самим прибутковим, але при цьому він і найскладніший. Власнику групи доведеться зіткнутися з тими ж труднощами, що виникають і при оффлайн-продажу товарів: питання зберігання товарів, їх доставки покупцям, питання оплати.Тому монетизувати групу в контакті багато хто прагне за допомогою міні складних способів – наприклад, за допомогою партнерських програм.

Група в контакті і партнерські програми

Партнерські програми для заробітку в контакті дозволяють «не морочитися» питаннями пошуку рекламодавців або ж вибору відповідних товарів для продажу: партнерська посилання розміщується на сторінці групи і починає приносити прибуток своєму власникові. Правда, необхідно постійно докладати зусилля для залучення учасників до групи, адже, на жаль, кількість учасників, кликали на такі посилання, неухильно зменшується.

Група в контакті як товар

Продаж розкрученої групи – найрадикальніший спосіб заробити в контакті. З усіх 5 основних методів цей – найприбутковіший, адже за якісну групу можуть запропонувати більшу ціну. Що впливає на «ринкову вартість» групи в контакті? Це, звичайно ж, популярність тематики, якість контенту групи, кількість учасників, їх активність, наявність тенденцій до збільшення числа учасників.

Купують групи в контакті, як правило, приватні особи, а компаніями можуть скуповуватися групи, присвячені виробленим ними брендам – ​​для використання як додаткового каналу зв’язку до клієнтами.

Отже, шановні читачі, заробити в контакті на створеної і розкрученої групі – це дійсно один з реальних способів заробітку в інтернеті. Не бійтеся експериментувати і у вас все вийде! Бажаю вам великих успіхів!

Перевод статьи:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.