Підбір ключових слів для просування сайту

0

Поделиться в соц. сетях

Ось і закінчена робота по створенню сайту. І природно, щоб робота не пропала даремно, необхідно, щоб сайт жив і розвивався. З чого ж почати?

Найперше, необхідно визначитися зі списком ключових слів, які будуть використані для просування сайту і підвищення рейтингу в пошукових системах. Підбір ключових слів повинен бути дуже серйозним. Це повинні бути правильно підібрані фрази, які відповідають тематиці вашого сайту. У той же час при виборі широко поширених ключових фраз, пошукова система видасть мільйони сторінок, і ваша сторінці буде явно не в першій тисячі списку, оскільки великі компанії роблять величезні інвестиції в SEO технології, щоб домогтися високого рейтингу своїх ключових слів. Витративши час на деякі дослідження можна підібрати такі ключові фрази для вашого сайту, які допоможуть йому зайняти гідне місце в рейтингу. Першим етапом є підбір ключових слів і їх аналіз. Для цього необхідно підібрати максимальна кількість слів, які мають відношення до вашого сайту. У цьому вам може допомогти Інтернет-ресурс http:wordstat.yandex.ru/. Введіть по черзі всі ваші ключові слова в форму на сайті, і записуйте місячну статистику по пов’язаними з ними словами. Цей список буде нараховувати кілька тисяч слів. Збільшити їх кількість, можна скориставшись інструментом від пошукової системи Google за адресою: https:adwords.google.com/sel…/KeywordToolExternal. Тепер необхідно зробити фільтрацію ключових слів. Для цього скористайтеся пошуковою системою http:www.google.com і подивіться, скільки компаній використовують подібні ключові слова. На підставі цих даних і з урахуванням напрямку трафіку скоротіть вибране кількість ключових фраз до сотні. Наступним етапом вирішення цієї нелегкої завдання буде аналіз зворотних посилань конкурентів. Для цього рекомендується використовувати як безкоштовні програми, так і платні інструменти для SEO. Результатом плідної роботи має стати скорочення списку ключевіков до двох десятків фраз.

Спочатку можна зробити аналіз кожного з ста своїх словосполучень на google.com. Ваша мета – потрапити в десятку рейтингу “ТОП 10″ за вашими ключовими словами. Якщо ваш сайт не буде входити в цей список, розраховувати на високий трафік не слід. Для визначення кількості сайтів, які мають посилання на сайт ваших конкурентів можна скористатися спеціальними ресурсами в Інтернеті. І пам’ятайте: SEO-оптимізація – це ефективний метод просування веб ресурсів, головним завданням якого є виконання завдання щодо залучення майбутніх покупців товарів і послуг на ваш сайт. Але саме цільової аудиторії, яка буде корисна для вашого бізнесу, а не будь-яких відвідувачів. Залучення на ваш сайт людей, які потребують саме ваші товари і послуги, буде набагато ефективніше, ніж якщо ви будете домагатися притягнення будь-яких відвідувачів за рахунок використання великої кількості ключових слів.

http:selivanov.com.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.