Релевантність сайту

0

Поделиться в соц. сетях

Релевантність сайту

При виведенні в пошукових системах за результатами якого-або запиту сайти часто сортуються за релевантністю. А що таке релевантність? Ступінь відповідності запиту та знайденого тексту в пошукових системах і називається “релевантність сайту”.

гугл первый

Пошукові системи мають дуже велике значення в Інтернеті, так як саме вони допомагають орієнтуватися в Мережі, знаходити потрібну і корисну інформацію. Кожен сайт прагне потрапити на перші рядки пошуковиків, щоб привернути увагу більшості потенційних клієнтів і користувачів. Усі пошуковики зацікавлені в якомога більшої точності видаваної інформації щодо запиту, тому веб-майстри змушені точно з’ясувати – що таке релевантність сайту і як її поліпшити. Щільність ключових слів, обсяг змісту і заголовки є основними “внутрішніми” параметрами релевантності. Необхідність придумувати “зовнішні” критерії релевантності виникла у зв’язку з появою автоматично створених дорвей-сторінок, що мають своїм основним завданням збільшення рейтингу рекламованих ресурсів всіма доступними способами. “Принцип цитованості” (посилальна популярність) був покладений в основу зовнішніх критеріїв релевантності. Цей принцип полягає в тому, що релевантність сайту ставиться в залежність від його популярності в Інтернеті, кількості посилань на нього інших сайтів. Таким чином, отримати вищий бал від пошукача можна за умови наявності великої кількості посилань на даний сайт з боку інших ресурсів. Тим самим так необхідне користувачам Інтернету якість пошуку збільшується.

Спочатку пошуковики співвідносили кількість сторінок з посиланнями на якийсь ресурс і його популярність. Можливо, ця закономірність продовжувала б працювати, якщо б люди, раскручивающие сайти, не намагалися обманним шляхом підняти рейтинг своїх ресурсів. Почалося все з того, що в Інтернеті виникли різні ресурси під назвою “ферми посилань”, що дозволяють розміщувати абсолютно безкоштовно посилання на свої ресурси.

Якесь час дана схема успішно працювала, поки в Мережі не з’явилися програми, здатні реєструвати посилання на сайти відразу на безлічі ферм посилань. Таким чином, внаслідок досить великій швидкості просування, штучно розкручуються сайти з верхніх рядків за кілька хвилин скочувалися в кінець пошукового списку. В результаті дана система швидко втратила свою популярність, хоча питання підняття рейтингу сайтів залишилося невирішеним. У результаті не тільки кількість, але і якість посилань стало займати пошукові системи. Пам’ятайте також, що для розкрутки сайту необхідно також забезпечити в пошукових системах індексацію сайту. Відбувається це за рахунок орієнтира на цільову аудиторію, тобто залучення потенційних клієнтів або покупців фірми. Метод пошукового просування (розкручування) порівняно з традиційними методами (реклама в друкованих виданнях, зовнішня реклама, презентація на виставках і пр.) володіє наступними перевагами: доступність для будь-якої фірми і довгостроковість.

http:selivanov.com.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.