Як збільшити відвідуваність сайту до 1000 хостів за місяць?

0

Поделиться в соц. сетях

Для чого вона потрібна, величезна відвідуваність?

По-перше, щоб похвалити себе – ай, яка розумниця;)) А це великий стимул і важлива мотивація, про мотивацію Globator чудово розповів в своєму топіку на найбільш відвідуваному форумі!

По-друге, прийшло розуміння, що на контекстній рекламі добре заробляють, а домагатися високих тіц і pr стало останнім часом складніше.

Здається, цих аргументів достатньо. Що ж підемо по форумах і все дізнатися, а потім систематизувати свої знання – такий план моїх дій.

Маленьких 2 відступу: цікаво, що я отримую по 1-2 відвідувача зі свого блогу, на якому за 1-5 відвідувачів на добу. А домогтися відвідуваності плюс мінус 100 не складно насправді.

1. Оптимізація сайту під пошукові запити

— це перше, що ми робимо при створенні сайту. Завдяки оптимізації свого ресурсу отримуємо відвідувачів з пошукових систем, а вони дають нам левову частку трафіку. 2. Контент

Унікальний контент і його правильна перелінковка.

Можна з кожного низькочастотного запиту отримувати приблизно 1-2 відвідувача. Парканом, ми хочемо 1000 хостів, а це значить, у нас повинно бути від 1000 до 500 сторінок з НЧ.

Згадаймо з минулих шпаргалок, що сторінки з нізкочастотнікамі знаходяться в 2-х і більше кліків від головної. Логічно подумати, що чим більше сторінок має сайт, тим більше вірогідність того, що пошукова машина видасть посилання на наш сайт вище і видавати буде частіше. Цікаво, наскільки?

Наш крок – поглиблює структуру сайту, додаємо нові сторінки, пишемо кожен день власні унікальні статті на актуальні теми і через півроку-рік повинні дочекатися результату. За умови, що текст буде цікавим, добавкою до трафіку отримаємо природні посилання і високий тиц!!!

У цього способу просування є навіть термін просування контентом.

Вражає, безперечно – так не всі ж письменники;)

За такого просування контентом можна дотримуватися наступних рекомендацій:

Якщо Ви написали кілька статей, то не публікуйте всі в один день. Не завжди виходить писати кожен день, краще мати в запасі готові тексти і регулярно публікувати їх на сайті. За таким же принципом готується і розсилка.

Розширення тематики свого сайту або блогу.

Для тематичного просування і збільшення відвідуваності важливо розширення тематики сайту. Це не означає, що слід додати нові розділи, що не відносяться до теми сайту – такий крок здорово знизить релевантність Вашого сайту в цілому. Розширення тим потрібно робити тільки грунтуючись на основною тематикою Вашого ресурсу. Це сайт я спочатку настроюється за трьома напрямками веб-мастерингу: веб-дизайн, програмування, seo оптимізація, додавши розділ ще одного свого хобі інтер’єр-дизайн.

Запам’ятовуємо: розширення тематики сайту (або блогу) розширює ядро постійних відвідувачів Вашого ресурсу.

Чергування випуску нових тематичних сторінок сайту і тим Ваших статей.

Скористаємося цим радою з практики збільшення відвідуваності. Ваш сайт знаходять по кількома темами і, щоб не засмучувати читача якого одного розділу, потрібно додавати нове на сайт в кожен розділ. Ця ж стратегія застосовується і до тематичного статей.

3. Як збільшити відвідуваність сайту з допомогою сервісів з пошуку зображень

Переглядаючи статистику , з яких сайтів зайшли відвідувачі, можна побачити сервіси Яндекс.картінкі і Google Images.

Трафік з картинок можна теж збільшувати. Для цього потрібно розміщувати їх більше, кожній картинці давати опис з ключевіков (атрибути title і alt), вказувати розміри (у видачі картинок бачимо малі, середні, великі…). 4. Збільшення відвідуваності з форумів

З тематичних форумів можна отримати хороший трафік. Для отримання відвідувачів можна саморекламіроваться з допомогою підписів і цікавих топиков. Головне не перестаратися і не потрапити в неприємну історію під назвою банг . 5. Як збільшити відвідуваність з блогів

Реклама в блогах Вашої тематики полягає в написанні цікавих осмислених коментарів, постів. Є бажання вкладати в блоговое просування гроші? Скористайтеся сервісом Блогун. 6. Як збільшити відвідуваність з новинних сайтів

Розміщення статті або новини Вашого сайту на ресурсі схожої тематики дає цільових відвідувачів. Аналогічно просування статтями. 7. Як збільшити відвідуваність з тематичних ресурсів

В цьому допоможе обмін з близькими по тематиці сайтами. 8. Підвищення відвідуваності з пошуковиків

Велика частка всього трафіку виходить з пошукових систем. Так що пошукового трафіку варто приділяти серйозну увагу.

Про оптимізацію сторінок вже говорилося. Є ще один момент.

Для цього корисно аналізувати статистики від Liveinternet і Google Analytics. Є там показник пошукових запитів, по яких користувач потрапляє на сайт, а також позиції цих запитів у видачі пошукової системи.

Ось і готові анкор для просування сайту, які самі пошуковики вважають кращими для Вашого ресурсу. Ці пошукові запити можна використовувати для прогонів по каталогах і соціалці при складанні заголовків. 9. Як збільшити відвідуваність з сервісів соціальних закладок

Самі сервіси соц. закладок трафік не дають, з їх допомогою прискорюємо індексацію і просуваємо сайт по НЧ (НЧ – низькочастотні запити). Але є спосіб і для підвищення відвідуваності з соціальних закладок – публікація цікавих і скандальних новин.

Що для цього потрібно зробити?

1) Написати невелику статтю. Назва цієї публікації придумуємо гучне, сенсаційне, скандальне.

2) Складаємо різні описи по темі і проганяє по соціалці Таким чином, можна отримати до 500 відвідувачів в день (так говорять;)) 10. Як збільшити відвідуваність сайту з допомогою розсилки

Для отримання трафіку і його збільшення можна створити власну розсилку по темі сайту. Як варіант, спробувати знайти кинуту розсилку і попросити автора подарувати Вам її або дозволити випускати. Перевага тут у тому, що отримуєте відразу якесь кількість передплатників. Правда, принцип пошуку таких забутих розсилок не ясний.

Може пізніше дійде? Розсилок краще відкривати декілька, але не перестарайтеся – доведеться багато писати. Потім можна продублювати їх в інших службах розсилок (subscribe.ru і мейлліст.ги). Розсилками потрібно займатися серйозно, стежити за якістю, а в кожному випуску розміщувати посилання на свій ресурс. Вже через кілька днів після виходу розсилок повинні побачити підвищення відвідуваності сайту.

http:www.master-live.ru

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.