Україні загрожує міжнародна ізоляція

0

Перший заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов заявляє, що влада Віктора Януковича ігнорує заклики європейської та світової спільноти щодо правосудного підходу до судового процесу над екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко.

“На жаль, ми бачимо останніми днями, що всі коректні дипломатичні меседжі, які надає Захід чинному в Україні президенту, вони не сприймаються або ігноруються”, – сказав Олександр Турчинов сьогодні на прес-конференції.

Перший заступник голови партія “Батьківщина” переконаний, що ігнорування владою цих закликів провідних країн світу загрожує Україні міжнародним бойкотом. “Після багатьох зустрічей, після багатьох вимог до чинної влади чинні керівники України, зокрема, президент, так і не зрозуміли, що вони можуть перетнути межу. Вони (українська влада) продовжують гратися з європейською спільнотою, з провідними європейськими та світовими країнами, що просто є небезпечним для нашої держави. І замість підписання Угоди про асоціацію ми можемо отримати міжнародну ізоляцію України, якщо вони не припинять політичні репресії в Україні і не звільнять Юлію Тимошенко, Юрія Луценка і інших політичних в’язнів”, – підкреслив він.

“Вони бояться Юлію Тимошенко більше, ніж позиції західних демократій, і вони не можуть сьогодні продовжити своє політичне існування без політичних репресій, тобто політичні репресії сьогодні для них – це єдиний формат існування такого режиму”, – зазначив Олександр Турчинов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.