Влада стягує до Києва підрозділи МВС та вербує “прапороносців”

0

Перший заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов заявляє, що дії чинної влади вказують на можливе оголошення завтра, 11 жовтня, Печерським районним судом міста Києва вироку у “газовій” справі, порушеній проти Юлії Тимошенко.

“Наша політична партія “Батьківщина” розуміє, що вони (влада) все одно змушені будуть іти на оголошення вироку, і непрямим підтвердженням цього є те, що до Києва назавтра стягують посилені підрозділи Міністерства внутрішніх справ. Більше того: представники Партії регіонів вербують людей, які готові за гроші стояти з будь-якими прапорцями. І декілька тисяч таких людей завербовано саме на завтра. Це є свідченням того, що саме завтра вони спробують піти на проголошення вироку”, – сказав Олександр Турчинов сьогодні на прес-конференції.

Саме тому перший заступник голови партії “Батьківщина” звернувся до всіх небайдужих громадян із закликом виявити свою громадянську позицію та прийти завтра до будівлі Печерського районного суду міста Києва на Хрещатику для підтримки Юлії Тимошенко. “Ми звертаємося до всіх і просимо всіх громадян виявити свою позицію, захистити власну країну і прийти завтра до Печерського суду. Ми починаємо збір патріотів біля Печерського суду з дев’ятої години ранку”, – уточнив він.

Олександр Турчинов наголосив, що акція на підтримку Юлії Тимошенко відбуватиметься виключно в мирний спосіб з дотриманням норм законодавства. “Ми на відміну від влади не будемо порушувати Конституцію. Відповідно до законодавства ми діяли і плануємо діяти завтра”, – наголосив він.

Перший заступник голови партія “Батьківщина” підкреслив, що постанова Печерського суду міста Києва щодо відсутності у залі під час оголошення вироку народних депутатів протирічить українському законодавству. “Навіть коли відбуваються закритий судовий процес, не може бути таємний вирок, це публічна справа, і не може суддя забороняти громадянам України послухати, побачити суддю або людину, яка так себе називає, під час оголошення вироку. Тим паче, не має права забороняти це народним депутатам, представникам засобів масової інформації тощо”, – заявив Олександр Турчинов.

“Я сподіваюся, що вся фракція (БЮТ-Батьківщина) завтра буде біля Печерського суду або в залі Печерського суду, бо не всі, безумовно, зможуть там розміститися. Я сподіваюся, що крім фракції нашої будуть представники інших опозиційних фракцій, опозиційних політичних сил. І в першу чергу я сподіваюся завтра побачити багато тисяч патріотів, які готові боротися з волю власної країни”, – резюмував Олександр Турчинов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.