У ПР скоро зміни?

0

Поделиться в соц. сетях

У ПР скоро зміни?

Повернувся від Шустера. Мабуть в Партії Регіонів найближчим часом щось кардинально зміниться. Якщо вже навіть Богословська “наїжджає” на свого лідера,говорячи, що Україна розвиватиметься лише тоді,коли люди з кримінальним минулим нею не керуватимуть.

Жарти жартами, але ПР та владна команда настільки бояться Тимошенко,що ніхто з керівництва партії та фракціі не ризикує приходити на такі передачі. Вони розуміють, наскільки те, що відбувається навколо Тимошенко аморально та алогічно. Тому, навіть не намагаються пояснити той маразм, який відбувався у суді чи те,що робить СБУ і ГПУ через страх, що це може переклеслити їх політичну репутацію.Ось і скеровують відгавкуватись на ефірах свій політичний відстій,якого не шкода.

До речі, біля Печерського суду також формально не було прапорів ПР. Була лише якась неіснуюча організація екс-депутата Калашнікова, члени якої намагались щось кричати про те, що когось треба відправити на нари. Щодо нар,думаю, їх мрія все ж таки буде реалізована, але сидітимуть на них вже справжні злочинці.

Олександр Турчинов

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.