Девід Кемерон: поводження з Юлією Тимошенко є абсолютно ганебним

Поделиться в соц. сетях

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон називає ганебним судове переслідування Юлії Тимошенко.

Поводження з пані Тимошенко, з якою я декілька разів зустрічався раніше, є абсолютно ганебним. Українці повинні усвідомити, що, якщо вони не змінять цю ситуацію, це матиме дуже негативний вплив не лише на стосунки України з Великою Британією, але із Європейським Союзом та НАТО, – заявив Девід Кемерон під час виступу у Палаті Громад британського парламенту.

Прем’єр-міністр також нагадав присутнім, що з рішучою заявою стосовно обвинувального вироку Юлії Тимошенко виступив міністр закордонних справ Великобританії Вільям Хейг, який, зокрема, наголосив, що судовий процес над Юлією Тимошенко відбувався з численними та серйозними порушеннями основних юридичних принципів, що прямо суперечить загальноєвропейським цінностям.