Сергій Власенко: у справі щодо ЄЕСУ немає юридичної складової

0

Поделиться в соц. сетях

Керівник групи захисту екс-прем’єра Сергій Власенко заявляє, що справа, порушена Службою безпеки України стосовно Юлії Тимошенко щодо ЄЕСУ, не має жодного юридичного підґрунтя.

У цій справі новій юридичної складової – так само нуль, як і в газовій справі. Але це не значить, що не з’явиться другий суддя Кірєєв, який буде біле називати чорним, і за результатами цього буде мати бажання винести вирок, – сказав Сергій Власенко сьогодні журналістам.

Народний депутат переконаний, що, продовжуючи порушувати кримінальні справи стосовно Юлії Тимошенко, влада за будь-яких обставин намагається усунути свого головного опонента. Президент України за будь-яких обставин, не зважаючи на реакцію європейської і світової спільноти, нехтуючи демократичними принципами, хоче залишити Тимошенко за гратами. Тобто, дурячи громадян України, обіцяючи всім нібито якийсь справедливий розгляд справи в Апеляційному суді невідомо чому, ми прекрасно знаємо, що на сьогоднішній день судова система України повністю і детально контролюється з Адміністрації Президента. Який справедливий розгляд може бути? – риторично запитав керівник захисту Юлії Тимошенко.

Говорячи про обвинувальний вирок, винесений Юлії Тимошенко у кримінальній справі щодо газових угод 2009 року, Сергій Власенко зазначив, що за мінімальними строками, апеляційний розгляд може розпочатися не раніше, ніж через півтора-два місяці. А коли він може закінчитися – це взагалі невідомо, – уточнив він.

Захисники Юлії Тимошенко мають намір подати апеляційну скаргу на ухвалу Печерського районного суду міста Києва, який визнав екс-прем’єра винною та засудив її до семи років позбавлення волі, трьох років позбавлення права займати офіційні посади та стягнення збитків, нібито нанесених Нафтогазу, вже наступного тижня.

Як відомо, Служба безпеки України 12 жовтня порушила стосовно Юлії Тимошенко кримінальну справу за частиною 2 статті 15 та частиною 5 ст. 191 Кримінального кодексу. Екс-прем’єра звинувачують у вчиненні замаху на розтрату коштів державного бюджету шляхом покладання на Кабінет міністрів зобов’язань приватної корпорації ЄЕСУ перед Міністерством оборони Росії на суму 405,5 мільйонів доларів. Справу порушено на підставі перевірки листа Міноборони РФ до Кабінету міністрів України, справжність якого є дуже сумнівною.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.