Азаров не підвищить ціни на газ, якщо піймає «птаха удачі»

0

Поделиться в соц. сетях

Прем’єр Микола Азаров сподівається, що тарифи на газ для населення підвищуватися не будуть.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу 1+1″, показаному в неділю.

Ми налаштовані на те, щоб домовитися з Російською Федерацією про прийнятну ціну на газ. Остання моя зустріч з прем’єром Росії дає підстави думати, що угода досить близько, – зазначив він.

Тому ми зараз не плануємо ніяких підвищень тарифів на газ, – заявив Азаров.

За його словами, воно відбудеться тільки в тому крайньому випадку, якщо збережеться та вбивча ціна на газ, яка випливає з угоди січня 2009 року.

Давайте не будемо забігати вперед і злякувати того птаха удачі, який, як мені здається, повинен, нарешті, приземлитися на Україні, – сказав він.

Коментуючи підписання договору про зону вільної торгівлі з СНД, Азаров підкреслив, що сторони домовилися протягом обмеженого часу відмовитися повністю від режиму вилучень у вільній торгівлі.

За його словами, частина відмови від обмежень прописана в самому договорі, а частина обмежень, пов’язаних з експортними митами на нафту і газ, винесена в переговорний процес.

Ми також розуміємо, чому. Тому що це величезна стаття доходів російського бюджету. І протягом обмеженого часу Росія від таких мит не відмовиться, – зазначив він.

Відповідаючи на питання, чи можливе розірвання договору, якщо цукор і нафта, наприклад, на довгий час залишаться винятками із зони вільної торгівлі, Азаров відповів: У світовій практиці всяке буває.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.