Євгенія Карр – загроза української опозиції!

0

Поделиться в соц. сетях

Сьогодні читав чергову заяву доньки Юлії Тимошенко – Євгенії Карр. Замислився над таким явищем, як мода дітей політиків йти в політику!

Вибачти за тавтологію. Я особисто поважаю саму Юлію Тимошенко, як талановиту державну діячку! Но причому тут Євгенія Карр? Чому вона повинна очолювати партійний список? У неї є заслуги перед партією? Перед Україною! Може перед суспільством? Нічого не чув! Чому вона розглядається, як майбутній лідер опозиції?

Ця тенденція охопила не тільки опозицію но і владу! Син президента депутат! Син прем’єра також збирається в раду! І ця система охоплює всю вертикаль влади, і опозицію згори до низу! Для того щоб ввійти в політику ти маєш бути чимось родичем або мати купу грошей!

В Україні сформувався феодальний лад! Скажіть будь ласка, який інтерес звичайного громадянина боротися за доньку або сина якогось, пусть навіть і дуже видатного лідера! В чому тут боротьба за демократію?!

Ця тенденція дуже небезпечна для нашого суспільства!

Розкрутка Євгенія Карр, як лідера, не тільки не буде сприяти посилинню та зміцнинню опозиції, а навпаки поховає її назавжди!

Спасіння опозиціі, це залучення молодих харизматичних талановитих політиків. Такі критерії як зв’язки, гроші, особисті уподобання потрібно відкинути! Тоді у опозиції дійсно є шанс взяти владу в руки! І дати новий імпульс розвитку нашої країни!

Якщо цього не буде, то революція знесе не тільки владу но і так названу опозицію!

Денис Шуліка. Політолог. м. Луганськ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.