Велика Імперія Україна!

0

Поделиться в соц. сетях

В останій час зустрічаються мені багато публікацій де проводиться аналітика з розстановки сил в світі та майбутнього їхнього перерозподілу!

Во всіх цих аналітиках та пророцтвах Україну чекає не заздрісне становище. Всюди йдеться про штучне створення української держави. Наполягається на тому що вона існує тільки завдяки зовнішнім силам. Забуваючи про те, що за неї поклали життя не одне покоління найкращих синів.

Багато версій! Я вирішив викласти таку версії розвитку подій.

В 2015 році в Україні до влади приходе нава національна еліта Патріотична амбіційна агресивна.

Три варіанти розвитку:

1. Йде розвал Росії. На сході посилюється Китай та ісламський світ. Європа слаба. США преживає кризу. Україна об’єднує коло себе нових членів Євросоюза (країни Балтії, Польша, Румунія, Чехія та Словаччина, Угорщина) створює новий європейський союз. Потім доцього союзу приєднуються країни старої Європи. Київ стає політичним економічним фінансовим та війсковим центром європейської цивілізації.

2. Україна проводе агресивну політику по відношенню Росії Польші Румунії повертає собі іскони землі. Київ стає центром східнослов’янської цивілізації.

3. Україна залишається в своїх кордонач но завдяки проведеним реформам стає економічним політичним фінансовим центром на просторі всього бувшего Радянського Союза

Такі варіанти. Їх може бути набагато більше головне нам вірити в себе. І в нас все буде добре! Мені подобаеться 1 варіант він більш демократичний.

Денис Шуліка. Політолог. Луганськ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.