1 вересня у Веселотарасівськiй ЗОШ

0

1 вересня 2012 року члени громадського об’єднання “Луганці” на чолі з Сергієм Коваленком та Денісом Шуликою відвідали Веселотарасівську ЗОШ яка знаходиться в Лутугінському районі Луганської області.

Ця школа стала відома на всю Україну тим що учні та батьки разом з Луганцями борються проти будівництва АЗС Чугуївського підприємством “Маршал”.Луганці влітку допомогли школі коли привезли задля ремонту підлоги в 2 класі 0.9 м.кубічних дошки. На святковій лінійці Сергій Коваленко виступив після директора школи Ковальчук , та подарував закладу футбольний та волейбольний м’ячи , доречи Українського виробництва , щоб діти були міцними та могли захищати країну , та 20 книжок про Українське козацтво на Луганщині автора Ігоря Саєнка – щоб діти були розумні , та знали своє коріння.

Після Коваленка виступив заступник голови Лутугінської райдержадміністрації Заболотніков , представники духовенства та інші присутні. Але свято трохи зіпсовує те що як завжди було недостатньо часу щоб планово замінити старі вікна на нові , також вже більше року не можуть проводити зайняття з фізичної культури в шкільному спортивному залі з причини гнилої дошки на підлозі. “Луганці” ніколи не кинуть мешканців Веселої Тарасовки одних зі своїми проблемами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.