Закономірність злочинів іноземних студентів

0

Минув рівно рік після трагедії в нічному клубі Таіс 21 жовтня 2011 року в Луганську коли іноземний студент із Туркменії вбив ножем громадянина України. І ось нова звістка зі Львова 20 жовтня 2012 року іноземний студент із Мароко вбиває мешканця Львова громадянина України. Ці два випадка не тільки пов’язані між собою але є закономірні.

В минулому році після трагедії в Луганську я Сергій Коваленко організував та провів разом з Громадським об’єднанням “Луганці”, яке я очолюю ,резонансний мітинг біля Східноукраїнського університета імені Даля, який був підтриманий Луганським студенством не дивлячись на тиск з боку керівництва вишів та фіскальних органів. Також я написав відкритий лист-звернення Президенту України з вимогою наведення ладу в питанні надання освітніх послуг іноземцям та запропонував запровадити контроль над іноземними студентами від дня в’їзду в Україну до дня закінчення навчання та виїзду з України.

Запропоновано було запровадити контроль над кількостю іноземних студентів не більше 10 % від загальної кількості студентів , контроль з сторони МВС та СБУ за іноземними студентами , брати від кожного іноземця відбитки пальців та фото сітківки ока .Дозволити місцевій громаді де знаходиться виш впливати на кількість іноземних студентів , вирівняти побутові умови мешкання студентів Українців та іноземців , проводити профілактичну роботу задля адаптування іноземців перед навчанням. Цю гостру тему розглядали у Шустера в програмі але мене навмисну було не запрошено на етер. 15 листопада в Луганській міській раді за моєї ініціативи було проведено круглий стіл за участі представників міста Луганська , представників іноземних громад ,студентів , громадських та політичних організацій , МВС , та виконкомів.На цих зборах були обговорені гострі питання по іноземцям та іноземним студентам та шляхи їх врегулювання . Окремо я звернувся до Українських жінок та закликав не створювати шлюби з іноземцями Зараз у мене існує більш радикальна пропозиція – жінки громадянки України які одружуються з іноземцями автоматично позбавляти Українського громадянства. На зборах кумедно виглядав представник Медичного універсітета Луганська – жінка не знала загальну кількість студентів-іноземців які навчаються в виші , а також представники Луганського виконкому які не знали кількість іноземних студентів в вишах на території Луганської громади. Все це приводило і приводить до трагедій на кшалт Луганська та Львова.За рік жодна моя пропозиція не була взята на озброєння владою. Львівську трагедію можливо було запобігти , якби відрахований Мароканський студент еміграційною службою України був одразу висланий за кордони України. На мою думку терміново потрібно запровадити мої пропозиції щодо врегулювання питання контролю над іноземними студентами в Україні

Ініціатор створення Г.І.”Легіон” та Голова Г.О.”Луганці” Сергій Коваленко.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.