На Хмельниччині селяни перекрили міжнародну трасу побачивши образ Івана Предтечі на дорозі

0

Селяни Волочиського району Хмельниччини зупинили рух транспорту на міжнародній трасі Чоп-Київ (міжнародне маркування М-12), побачивши зображення, схоже на канонічний образ святого Івана Предтечі на дорожньому покритті.

Надзвичайна ситуація сталася і досі триває в районі села Порохня. Місцеві жителі за підтримки духовенства вже виклали на асфальті хрест зі свічок та проводять там богослужіння. В цей же час на трасі утворився кількакілометровий затор з вантажівок та легковиків. Працівники ДАІ перестали допускати транспорт на цю ділянку, пропонуючи їхати об’їзними шляхами.

За повідомлення Gazeta.ua, першим образ на асфальті побачив працівник місцевого райавтодору Олег Микитюк. Він з колегами проводив обрізку придорожніх тополь з допомогою висотного крану, і помітив лик святого з висоти.

“Олег Микитюк – дуже віруюча людина. Ходить до церкви Івана Предтечі в Порохні. Йому здалося, що зображення, яке утворилося з вибоїн на дорозі – збільшена копія чудотворного образу з його рідного храму. Інші працівники автодору підтвердили його слова. Місцевий священик отець Мирон також піднімався на вишку. Як спустився на землю, то зразу ж обʼявив це чудом Божим. Сказав, що жоден КамАЗ не має права по святому їздити. І бабусі-хористки з церкви перекрили трасу”, ― розповіла сільський голова Порохні Ольга Дрозд.

Зараз на місці зʼяви зібралося близько 300 людей. Мешканці з сусідніх районів приїжджають прикласти коліна до цього місця, адже вважається, що Іван Предтеча зцілює від болячок суглобів, зокрема, артрозу.

Місцеві бабусі зі скриньками ходять поміж автомобілями, які стоять у заторі, збираючи гроші на церкву. Двох місцевих бабусь та чотирьох водіїв, що добиралися зі Львова до Києва, у зв’язку з цим, вже госпіталізували.

На місце подій виїхав губернатор Хмельниччини Василь Ядуха, перший заступник держслужби надзвичайних ситуацій Сергій Данилюк та член синоду УПЦ МП митрополит Чернівецький та Буковинський Онуфрій.

спеціально для

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.