В Бельгії відбувся дощ із грошей

0

Перехожі міста Зедельгем (Бельгія) минулим вихідним днем не могли повірити своєму щастю: незліченні банкноти в € 50, 100 і 200 літали по повітрю і килимом встеляли вулицю.

Місцевий житель Хосе Мертенс захоплено розповідав кореспондентам: “Це просто був дощ з грошей. Я не міг у це повірити. Це були великі гроші. Всі хто там знаходився, були на сьомому небі”. Хосе встиг назбирати 10 000 € різними купюрами, коли з’явилася поліція і наказала здати підібрані гроші, пригрозивши кримінальним переслідуванням тим, хто не підкориться. Але всі вже розбіглися, він практично залишився один.

Пан Мертенс зізнався, що теж спробував втекти, проте поліцейські його наздогнали і вирвали з рук гроші. “Який я був дурень”, – нарікав чоловік. – “Чому я не забіг в які-небудь двері? Адже такий шанс буває в житті тільки одного разу”.Про цю історію стало відомо тільки в четвер, коли правоохоронці публічно висловили своє обурення поведінкою людей, що не повернули знайдені купюри.

Виявилося, що винуватцями незвичайного дощу були грабіжники, які викрали невеликий сейф у заможного городянина (ім’я не називається). Коли злочинці зрозуміли, що піти від переслідування не вдасться, вони викинули відкритий сейф з вікна машини. Сильний потік повітря підхопив вміст і розніс по вулиці.У лічені хвилини гроші з мерії зникли, затримали тільки одного Мертенса. Всього вдалося повернути 11 тисяч, а це лише мала дещиця того, що було в грошовому ящику.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.