У мобільних телефонів виявлена нова шкідлива якість

0

Нове дослідження виявило, що ця тенденція вже перетворилася на сучасний еквівалент крадькома дивитися на годинник. Тепер співрозмовники все частіше схильні заглядати під час діалогу в свій телефон для перевірки наявності нових повідомлень у соціальних мережах і смс.

І дослідникам вдалося виявити, чому люди відчувають так часто бажання дивитися на мобільний телефон. Вони стверджують, що це заразно. При чому жінки в цьому плані набагато гірше за чоловіків. Насправді, телефони набагато більш інтегровані в їхнє повсякденне життя, ніж у чоловіків.

Експерти з університету Мічигану також стверджують, що головним тут виступає фактор соціального включення, який у жінок розвинений сильніше, ніж у чоловіків. До таких висновків вдалося прийти на підставі попередніх досліджень, а також останнього вивчення цього питання. Вчені виявили, що люди в два рази частіше проявляють схильність дістати свій телефон і перевірити на наявність дописів, якщо їх співрозмовник зробив тільки що те ж саме.

Команда експертів спостерігала за студентами, які обідали в їдальні на території університету. Спостереження тривало протягом 20 хвилин, і студенти діставали свої мобільні і перевіряли їх з 10-секундними інтервалами один за одним. При цьому представники чоловічої статі заглядали за цей час в телефон тільки один раз, тоді як представниці прекрасної статі не вилазили з телефону половину відведеного для експерименту часу. У цілому нині, студенти використовували свої телефони з 24%-ною вірогідністю. Але вони були більш схильні використовувати їх, якщо приятель робив те ж саме (39,5%).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.