Складений рейтинг найцікавіших фактів про шлюб

0

Вчені постійно вивчають відносини між чоловіком і жінкою і приходять до дивних висновків. І ось найцікавіші факти про шлюб, які вдалося виявити вченим.

Як виявили австралійські вчені, медовий місяць – це насправді міф. Насправді, пара стає по-справжньому щасливою після першого року шлюбу.

Онлайн-ігри здатні зашкодити відносинам. За словами вчених з Університету Брігама, 75% подружжя геймерів прикладають більше зусиль в ім’я збереження мирного шлюбу. Вчені з Університету Флориди виявили цікаву річ: злість корисна для відносин. Однак ця злість повинна бути короткочасною.

Одне незвичайне дослідження довело, що пари, які перебувають у цивільному шлюбі, набагато щасливіші, ніж подружні. Співмешканці виявляють більше поваги і більше щасливі. Що стосується занять сексом, то техаські вчені дійшли висновку: чим пізніше людина позбавляється невинності, тим вищий рівень задоволеності в зрілому віці. Те ж саме стосується і перших сексуальних відносин з партнером: вони не повинні мати місце на першому побаченні.

Ще одне дослідження виявило, що люди, одружені, живуть довше, ніж одинаки, а, крім того, рідше хворіють серйозними захворюваннями. Користь для здоров’я більш яскраво виражена у подружжя, ніж просто співмешканців. Американські вчені виявили, що молоді люди до 30 років як і раніше вірять у казки: вони вважають, що їхній шлюб триватиме все життя.

Британські вчені довели, що жінки у шлюбі вживають більше алкоголю, ніж самотні. А ось чоловіки, навпаки, зав’язують з пияцтвом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.