Що робити зі старим авто

0

Купівля автомобіля – подія хвилююча і радісна не тільки для майбутнього автовласника, а й для всієї його родини.

І навіть якщо автомобіль в господарстві вже є, це зовсім не привід відмовлятися від придбання нового, більш сучасного і престижного, транспортного засобу.

Стару машину завжди можна прилаштувати до справи. Вона може стати «запасним варіантом» на випадок, якщо новий автомобіль не захочеться бруднити у весняній багнюці або ризикувати ним на обледенілій дорозі, або – перейти у володіння подружжя, а можливо він стане першим власним авто для підростаючої дитини? Хоча, бувають і інші випадки, коли сім’я не може собі дозволити два автомобілі або з фінансових причин (бензин, і податки досить відчутно б’ють по кишені), або за причини відсутності місця (автомобілі необхідно десь паркувати, а з паркінгами, особливо у великих містах, часто бувають проблеми).

Найчастіше, «зайвий» автомобіль просто продають. Ринок вживаних авто в Росії процвітає, пропонуючи привабливі ціни і непоганий товар, який може надати серйозну конкуренцію фірмовим пропозиціям дилерських центрів. Набравшись терпіння, за старе авто можна виручити пристойні гроші, особливо якщо машина якісна і не «убита» на російських дорогах. Якщо немає ні часу, ні бажання чекати – викуп автомобілів стане кращим варіантом розвитку подій. Прибуток виявиться більш скромним, ніж при продажу в приватні руки, зате операцію з компанією вчинити набагато простіше, а оформлення документів займе менше часу. Останнім часом, викупом автомобілів займаються безпосередньо в дилерських салонах, при цьому, вартість старої машини йде в залік нової. Ну, і не варто забувати про те, що автомобіль можна просто … подарувати. Навіть якщо йому давно пора на пенсію за вислугою років, в дбайливих руках він прослужить ще не рік і не два, доставляючи радість від поїздок на, до родичів або сімейних виїздів на пікнік.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.