За півроку у Києві сталася низка великих пожеж в історичних будівлях, ресторанах та складах

0

За останні півроку у Києві горіли історичні споруди, склади, ресторани і житлові будинки.

У листопаді минулого року у центрі Києва сталася пожежа на будівництві готелю. На місце події прибули 8 пожежних машин та багато правоохоронців. Площа поширення вогню тоді склала 200 кв. метрів, повністю вигоріли 6 вагончиків.

Згодом пожежа сталася на радіоринку “Караваєві дачі”: їй присвоїли рівень підвищеної складності. Полум’я розповсюдилось на площі близько 100 кв. м.

На початку цього року горів будинок Булгакова, що розташований на Андріївському узвозі – в історичному центрі Києва.

Ще одна історична будівля, у якій відбулась велика пожежа, – Гостинний двір. Причину пожежі захисники ов’язують із діями забудовників. «Пожежа виникла саме у той момент, коли “Укрреставрація” спробувала перейти від підготовчих робіт до капітального будівництва (реконструкції) Гостинного двору”, – вважають захисники Гостинного двору. До речі, займання було здійснено одночасно в трьох місцях: над приміщеннями, де перебували активісти, та над бібліотекою.

Вже у лютому стався вибух в елітному ресторані “Апрель”. У підвальному приміщені, де були кухня та складські приміщення, вибухнув газовий балон. Після вибуху в приміщенні сталось займання, внаслідок якого постраждало 8 людей, що працювали на кухні. За словами правоохоронців, пожежа сталася внаслідок незаконного використання балонів, який адміністрація ресторану «самовільно купила…, самовільно встановили», проте перевірялася версія «навмисного замовлення». “Апрель” входить до складу мережі ресторанів “Наша Карта”, власником якого є відомий ресторатор Микола Тищенко.

Згодом у місті Вишгород, що на Київщині, горіла хімчистка, розташована в одному приміщенні з ТРЦ «Сяйво». Постраждали дві людини. Правоохорнці вважали за основну версію пожежі коротке замикання в приміщенні, де сушили килими після чистки.

У травні у Києві на Видубичах виникла масштабна пожежа на складі вторинної сировини. Пожежу, яка охопила площу у 2500 квадратних метрів, ліквідовувало 66 рятувальників і 18 одиниць основної та спеціальної техніки.

Як повідомили в МНС, займання відбулось на одному зі складів, що розміщений у промзоні. В результаті пожежі дим поширився над всім лівим берегом Києва.

Наприкінці травня сталася пожежа на п’ятому поверсі у 12-му гуртожитку Національного технічного університету «КПІ». Жертв і постраждалих не було.

http:www.youtube.com/watch?v=-T7PDyS7cfw&feature=player_embedded#t=0s

http:www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YTyC63ixW7g#t=0s

http:www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DfFjPPROjzE#t=0s

Нещодавно на Шулявці горіла багатоповерхівка: пожежа охопила одразу 18 поверхів. Люди встигли вибігти з будівлі, але підозрюють, що багатоповерхівка спалахнула через низькоякісний утеплювач. Також вони зазначили, що це не перша подібна пожежа в їхньому . На місці події працювало 20 одиниць основної та спеціальної техніки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.