Розмір жіночих грудей свідчить про розумові здібності їх власниці

0

Група американських вчених з університету в Каліфорнії вважає, що за особливостями жіночої фігури можна зробити висновок про її інтелектуальні здібності.

Вчені організували дослідження, в якому взяло участь більше шістнадцяти тисяч дівчаток, молодих дівчат і жінок. У ході дослідження організатори проводили порівняння статури всіх учасниць з результатами тестування, яке проводилося з метою оцінки рівня кмітливості добровольців.

Було встановлено, що представниці жіночої статі, що володіють маленькими грудьми і пишними стегнами, показали найвищі результати тестів на кмітливість. Крім того, високою кмітливістю відрізнялися і діти цих жінок. Організатори дослідження прийшли до висновку, що жіноча фігура з маленькими грудьми і досить об’ємними стегнами передбачає більш кмітливості їх власниці. Це, за словами вчених, можна пояснити тим, що в пишних стегнах міститься велика кількість жирної кислоти Омега 3, яка підвищує активність головного мозку.

Крім усього іншого, дані кислоти надають прямий вплив на дитину під час його внутрішньоутробного розвитку. Тобто, якщо у матері є повні стегна, вона є кмітливою, значить і її дитина буде мати більш високий коефіцієнт інтелекту в порівнянні зі своїми однолітками.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.