Походи в сауну підвищують настрій і самооцінку

0

Баня і сауна корисні для здоров’я – вони зміцнюють серцево-судинну систему людини, а також підвищують його настрій і самооцінку. До такого висновку прийшли японські вчені з університету Тояма. Вони з’ясували, що у людей, які відвідують лазню п’ять разів на тиждень протягом місяця, значно поліпшується робота серця, збільшується їх здатність до фізичної та інтелектуальної роботи.

Глава дослідницької групи, професор Такаші Охорі заявив, що лазня підвищує здатність серця прокачувати кров, покращує роботу серцевої мембрани. Це знижує небезпеку утворення тромбів і закупорки судин.

Крім того, під час досліджень вчені дійшли висновку, що лазня підвищує настрій, змушує людину більш оптимістично дивитися на життя і вище оцінювати власні досягнення. Фахівці вважають, що це відбувається в результаті реагування мозку на високу температуру: організм намагається охолодити себе і активізує біохімічний механізм. Він посилює роботу зон головного мозку, що відповідають за настрій людини і сприйняття ним зовнішнього світу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.