Нова Octavia вироблятиметься в Росії

0

Чеська Skoda продовжує розширювати виробництво в Росії. Компанія запустила складання нової Octavia на заводі “Групи ГАЗ” в Нижньому Новгороді. “Октавія” давно є абсолютним лідером серед Skoda, і чехи сподіваються на стійке зростання продажів цієї в Росії.

За словами голови ради директорів Skoda Вінфріда Фаланда, компанія націлена на подальше зростання в Росії в найближчі роки, і старт виробництва нової Octavia – це якраз важливий крок у цьому напрямку.

“Росія для нас – третій за величиною ринок збуту в світі і другий у Європі. На модель Octavia в даний час припадає більше половини всіх російських продажів”, – заявив представник Skoda.

Прийом російських заявок на нову модель давно стартував. буде пропонуватися з чотирма варіантами моторів на вибір, а початкова вартість новинки складе 18000 доларів.

З початку випуску цієї моделі в 1996 році в світі було продано понад 3,7 мільйона Octavia. У Росії продажі моделі з моменту її появи на нашому ринку в 2004 році склали 227 600 машин.

При останній зміні поколінь Octavia кілька підросла в габаритах: модель стала на 90 мм довше і на 45 мм ширше. стала більше на 108 мм, що дозволило збільшити простір усередині салону: внутрішня довжина – 1782 мм, простір в області колін – 73 мм, висота до стелі ззаду – 980 мм. Об’єм багажника становить 568 л. При цьому конструкція моделі “схудла” на 102 кг.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.