Авіакомпанія склала список самих несподіваних прохань пасажирів літаків

0

Авіаперевізник Virgin Atlantiv на підставі опитування стюардес склав список найбільш божевільних і несподіваних прохань, що надходять від пасажирів. Одним з найчастіших виявилось прохання відкрити вікно, щоб провітрити в салоні. Але були і більш цікаві запити.

Наприклад, дуже часто стюардес запитують, де знаходиться душ, мабуть люди хочуть прилітати відразу чистими і вимитими.

Просто шалено звучить прохання передати капітану корабля, щоб він вимкнув двигун, а то шум дуже заважає спати. І за зізнаннями бортпровідників, це аж ніяк не поодинокий випадок. З того ж розряду – попросіть капітана, щоб він вимкнув зону турбулентності, мені здається нас вже досить потрясло.

Трохи рідше пасажирів цікавить чи є на борту McDonalds і чи можна на час польоту дітей відвести в дитячу кімнату, щоб вони не нудьгували.

І, нарешті, до списку потрапили два унікальних прохання, які поставили в глухий кут команду. В однієї зі стюардес пасажир попросив зробити масаж ляльці Барбі його доньки, тому що у неї прийшов час для масажу. Інший стюардесі довелося ще гірше – її підкликав чоловік у темних окулярах і попросив знайти його скляне око, який впало на підлогу і кудись покотилося.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.