Як влітку проводити час у місті

0

Влітку не у всіх є поїхати на відпочинок в теплі країни до моря, але навіть у місті можна повноцінно відпочити з користю для здоров’я.

Ось 4 основні поради, як це зробити:

1. З прогулянки на чистому повітрі у місті складно. Але гуляти треба навіть тим, на кого парків і скверів не вистачило – гуляти пішки (мінімум 30 хвилин в день і краще швидким кроком), на велосипеді, на роликах, з собаками і без. Краще гуляти там, де трава, уникаючи асфальту – особливо свежеположенного, особливо в спеку. Кататися на велосипеді уздовж автотрас (а тим більше за них) – сумнівна ідея. Враховуючи, що велосипедист знаходиться в такому разі на одному з потоком машин і при цьому, рухаючись, активно дихає, йому дістається з лишком все, що витає в повітрі. Пішки на прогулянки по треба вибиратися за межі свого двору – з екологічної точки зору в замкнутому просторі повітря важко назвати чистим.

2. Похід до лікарів. Літо – відмінний час, щоб пройти диспансеризацію швидко і без черг. Лікарі, звичайно, теж йдуть , але коридори поліклінік в цей час року порожні й тихі – діти в таборах, бабусі на дачі, ніхто не чхає і не кашляє у кабінетів, і на УЗД можна записатися раніше Нового року. Так що, якщо ви давно не були у лікарів, літо – саме час. А ось планові операції в літні місяці намагаються не робити: у спеку важче відновлювальний період і вище ризик ускладнень.

3. Перебування на відкритому сонці, як відомо, потрібно для вироблення в організмі вітаміну D. Але загоряти для цього або кудись спеціально їхати не обов’язково – достатньо щоденної 10-хвилинної прогулянки в умовах міста, під час якої промені сонця потрапляють вам на відкриті ділянки шкіри

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.