Регіт міліціонера-ґвалтівника став причиною миколаївського бунту

0

Миколаївщина повстала. В селищі Врадіївка минулої ночі люди розгромили районний відділ міліції. Вибиті двері, вікна, сходи залиті кров’ю, всередині – кілька місць підпалу.

Починалося все з мітингу – близько тисячі людей вимагали від правоохоронців затримати капітана міліції Євгена Дрижака. Протестувальники підозрюють, що саме він є організатором і активною діючою особою в жорстокому побитті та зґвалтуванні 29-річної односельчанки Ірини Крашкової.

«Вийшов на поріг і почав сміятися з врадіївських. Він зайшов у міліцію, залишивши відкриті двері, люди пішли туди. Звідти вибігли в касках з черемухою, і з того порогу летіли люди і діти», – розповідає місцевий мешканець Анатолій Бурлака.

Мешканці Врадіївки впевнені, що два роки тому Євген Дрижак зґвалтував і втопив 15-річну дівчину. Подібне вбивство молодої жінки було і 4 роки тому.

«Розірвали б його по кусках. Та дівчина, що вбили, не скаже нічого. А ця вижила, і вона сказала. Що цю побили, що та побита була, просто ту втопили, а цю не встигли, бо ця доповзла до села», – впевнена місцева мешканка Валентина Коломієць.

Прокурор Миколаївської області стверджує, що поки в капітана є алібі – на час скоєння злочину той чергував у райвідділі. Це підтверджують свідки і камери відеоспостереження. Наразі слідство перевіряє імовірність підробки запису.

«Є свідчення безпосередньо людини, є свідчення співробітників, є відео з відео регістратора. Для того щоб спростувати, ми маємо провести низку слідчих дій. На жаль, це не виходить зробити протягом 20 секунд, як комусь хотілося б», – пояснює прокурор Миколаївської області Андрій Куріцин.

Злочин стався в ніч з середи на четвер. Ірина поверталася з дискотеки додому. Троє чоловіків на машині запропонували підвезти. Коли жінка відмовилася, затягнули її в салон і почали бити.

Потім відвезли за 6 кілометрів від Врадіївки в село Сирове. Ґвалтували і били чимось важким по голові. А потім кинули в лісосмузі. Через годину повернулися, шукали, але Ірина сховалася в траві. О 9-ій ранку вона доповзла до млина. Завідувачка викликала «швидку».

Ірина була красунею до катування, нині її не впізнати. В магазині, де 6 років жінка працювала, згадують її добрим словом – весела, товариська, порядна. Сама виховує 10-річного сина і доглядає стареньку хвору матір.

Жителі селища масово несуть гроші на лікування Ірини. За інформацією співробітників миколаївської лікарні швидкої допомоги, жертва жорстоких ґвалтівників зараз у стабільному стані. Біля її палати чергує спецпідрозділ Альфа. Брат Ірини каже, побоюється помсти з боку міліціонерів.

Нині у Врадіївці на виїздах з міста чергують наряди ДАІ, а в центрі патрулює міліція в бронежилетах. Сьогодні тут звільнили начальників районної прокуратури та районної міліції, а також тимчасово відсторонили керівника обласного відділення МВС. І лише надвечір стало відомо про затримання третього підозрюваного – капітана міліції Євгена Дрижака.

Двоє інших – 23-річний старший лейтенант Поліщук і 22-річний місцевий таксист – уже заарештовані.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.