Одним із членів суду присяжних в Америці стане кіт

0

На ім’я Села Еспозіто (Sal Esposito) прийшло судове повідомлення, яке приписує йому в обов’язковому порядку з’явитися до суду, де він повинен буде виступити в якості одного з членів суду присяжних. Скажете і що тут такого – звичайна справа! З Вами не погодяться господарі Села, який до речі кажучи є звичайним домашнім котом.

Власниця кота Ганна Еспозіто (Anna Esposito) вважає Села членом своєї сім’ї і тому вписала його в бланк перепису населення США в графу домашні тварини. По всій імовірності, судова машина дала збій і упустила з виду той факт, що Сел Еспозіто – це тварина. Анна писала до суду з вимогою звільнити її кота від участі у слуханні. У листі вона вказала, що Сел Еспозіто – не людина, а дуже невихований кіт, який буде носитися по залу під час суду і кричати на все горло. Своїм головним аргументом вона виставила той факт, що її кіт не вміє розмовляти ні англійською, ні на якому іншому мовою і його присутність підніме на сміх всю судову систему США. Відповідь була чіткою і безапеляційною: “Громадянин США Сел Еспозіто зобов’язаний бути присутнім на судовому слуханні”.

Тепер Ганна зобов’язана доставити свого улюбленця на слухання, де Сел повинен буде вислухати всі доводи сторони захисту і звинувачення і прийняти рішення, винен підсудний чи ні. До речі, якщо Сел не з’явитися до суду, то може отримати пристойний штраф і навіть справжнісінький тюремний термін.

Ганна нарікає: “Що він повинен буде відповісти, коли його запитають, чи винна ця людина чи ні … Мяу?”.

“Я здивувався, коли кур’єр приніс мені листа з суду, але коли я його відкрив, то був просто шокований, – розповідає чоловік Ганни, Гай. – Я подивився на Села, який в цей час вилизував собі цікаві місця і представив його на місці присяжного. Тоді я просто розсміявся і вирішив, що це розіграш”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.