У США знайшли рогатого кролика

0

з кроликом, ураженим рідкісним захворюванням, розбурхало користувачів інтернету – менше, ніж за тиждень ролик, знятий американським підлітком, набрав 200 000 переглядів.

20-річний Гуннар Боттчер (Gunnar Boettcher), що є студентом одного з коледжів штату Міннесота, зауважив, що в сараї оселилася якась тварина. Цікавий американець придивився до звіра, затамувавши серед дров, і тут же відскочив – незваним гостем виявився кролик з жахливими наростами на морді. Гуннар вирішив зняти дивовижне тварина, яке він охрестив Франкенштейном, на камеру, але його спроби закінчувалися провалом – полохливий мешканець лісу переховувався, ледь почувши людські кроки.

“Всякий раз, коли ми з братом наближалися, кролик тікав. Ми ніколи не могли пильно розглянути його”, – повідомив студент кореспонденту сайту Mail Online. Проте нещодавно хлопцю, і його 15-річному брату Зандер (Zander) нарешті пощастило: їм вдалося зняти документальний фільм про незвичайне кролику, що ховаються в саду.

Відео починається зі слів Гуннара, шепоче про “монстра з шипами, що стирчать з голови”. Потім камера переміщається з особи студента на траву, в якій сидить той самий “Франкенштейн”.

За словами студента, його ролик поширився на Facebook подібно лісової пожежі, ставши неймовірно популярним. Кращий друг 20-річного американця також розмістив відео на сайті Reddit, де воно набрало 223 592 переглядів і 1950 коментарів всього за 5 днів. І хоча більшість користувачів інтернету назвали кролика монстром, в його зовнішності немає нічого жахливого або надприродного. Справа в тому, що тварина страждає від папіломи шкіри, викликаної вірусом Шоупа. Дана патологія характеризується наявністю гострих пухлин на голові і шиї тварин.

Новоутворення можуть розростатися до такої міри, що кролики втрачають здатність харчуватися і вмирають від голоду. Тварини з вірусом Шоупа часто були джерелами страшних історій про міфічних істот з тілом кролика і рогами антилопи. Ілюстрації з рогатими тваринами навіть з’являлися в наукових книгах 1789-го року.

До речі, своєю назвою вірус зобов’язаний докторові Річарду шопу (Richard E. Shope), який відкрив його в 1930-му році.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.