У США знайшли білку, котра їсть машини

0

У Південній Флориді Нора Зіглер та її дочка Тейлор раптово виявили на своєму позашляховику, що стоїть біля будинку, отвір в боці біля переднього колеса. Вони вирішили, що стали жертвами автохуліганов і звернулися в поліцію.

У поліції Нору Зіглер стали розпитувати, чи немає у неї ворогів, які могли б таким чином їй помститися. Жінка не знала, що й відповісти. У той же день на автомобілі з’явилося 2-е отвір, вже у заднього колеса, – і Зіглер знову подзвонили в поліцію.

Цього разу поліцейські приїхали і ретельно оглянули ушкодження. Вони заявили, що ніколи не бачили нічого подібного. Інші машини, що стоять поруч біля сусідських будинків, були непошкоджений.

“Тоді моя мама подумала, що злочинець повернеться, і вирішила його зловити, – говорить Тейлор Зіглер, – І після вона його на відео. Це була … білка!

Білка з’являлася звідкись, бігла до машини і починала гризти метал!

Коли новина про чудо-білку дійшла до місцевої філії департаменту дикої природи, там виявилися здивовані куди менше. За їх словами, білка просто будує собі гніздо, і для цієї мети може збирати абсолютно різні предмети.

Зіглер тим часом оговталися від першого шоку, і навіть дали білку кличку Манчі. Вони сподіваються, що білка назбирала достатньо матеріалу для гнізда, і більше не прийде гризти їх машину.

Loading…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.