Електромобіль став причиною пожежі

0

Подарунок для чотирирічної дівчинки, придбаний її матір’ю напередодні 5-го дня народження дочки, ледь не призвів до трагедії: дитячий електромобіль загорівся посеред ночі.

Мати чотирьох дітей Деніз Гілпін (Denise Gilpin) заздалегідь купила подарунки до дня народження молодшої дочки Елли-Роуз: жінка придбала на сайті Amazon електромобіль на радіоуправлінні, а також велосипед і коляску.

Напередодні заходу, запланованого у дворі будинку, Деніз встановила батут і приготувала все для барбекю. Пізно ввечері, коли діти вже побували в ліжках, жінка сховала під пристроєм для стрибків подарунки: рожевий джип і інші речі.

Передчуваючи захват маленької дочки, яка виявить вранці довгоочікуваний електромобіль, британка вирушила спати, але її відпочинок був перерваний звуком пожежної сигналізації, що спрацювала о третій годині ночі.

“Прокинувшись, я побачила, що з саду валить густий дим, а вулиця за вікном пофарбована в яскраво-оранжевий колір. Я відразу зрозуміла, що у дворі пожежа, тому швидко вивела дітей з будинку і викликала пожежників”, – згадує Деніз.

Коли вогнеборці прибули на місце події, то зрозуміли, що ситуація набагато серйозніше, ніж вони припускали – вогонь вирував у небезпечній близькості від газового котла і газового балона, приготованого для барбекю. “Пожежні сказали, що нам неймовірно пощастило, адже пожежа була настільки сильною, що почали плавитися кухонні підвіконня. До того ж через спеку в будинку були відкриті всі вікна і вогонь міг легко перекинутися на фіранки”, – розповідає багатодітна мати.

Вогнеборці оперативно загасили полум’я, але, на жаль, їх діяльність призвела до повного знищення всіх подарунків і батута.

Розслідування цього інциденту показало, що пожежа виникла внаслідок несправності в дитячому електромобілі. Такий висновок шокувало британку і змусило звернутися за коментарями до виробника джипа на радіоуправлінні – фірмі Fun4Kids.

“Цей джип міг убити моїх дітей, якби вони в момент загоряння грали на батуті! Тільки уявіть – машина, яка повинна була стати дивним сюрпризом для Елли-Роуз, зіпсувала моєї дочки свято. А коли я звернулася до виробника дитячих товарів, мені просто запропонували замінити один товар на інший “, – обурюється жінка.

Після того як цією історією зацікавилися журналісти, представники Fun4Kids заявили, що хочуть “дістатися до суті справи”, відзначає видання Daily Mail.

“Нас здивував інцидент з електромобілем. Наша продукція відповідає всім європейським і британським стандартам безпеки. Проте ми хочемо дістатися до суті справи, тому перевіримо транспортний засіб, щоб з’ясувати причину неполадки”, – заявив прес-секретар фірми.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.