Людина Ахметова буде керувати продажами в “Укртелекомі”

0

Комерційний директор телекомунікаційної групи Vega, яка належить холдингу СКМ Ріната Ахметова, Сергій Кукса призначений на посаду директора з продажу послуг “Укртелекому”.

Як повідомило джерело, близьке до керівництва “Укртелекому”, минулого тижня Кукса був представлений колективу оператора, а інформацію про його призначення також підтвердив один з топ-менеджерів СКМ, пише ““.

У прес-службі “Укртелекому” уточнили, що Кукса призначений виконуючим обов’язки директора з 1 серпня 2013 року.

Кукса обіймав посаду комерційного директора Vega з травня 2011 року, до цього близько року працював керівником департаменту прямих продажів “Київстару”, більше двох років – комерційним директором столичного інтернет-провайдера IPnet.

Проте за час роботи Кукси в Vega оператор ріс набагато повільніше своїх конкурентів на ринку широкосмугового інтернет-доступу.

Масштаби бізнесу “Укртелекому” на порядок більше, ніж компанії, в якій досі працював Кукса, відзначають учасники ринку.

“Бізнеси операторів в чомусь схожі: в них велику частку займають послуги фіксованої телефонії, а інтернет-доступ надається за застаріваючою технологією ADSL”, – заявило джерело в Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Як відомо, група СКМ стане власником контрольного пакета національного оператора зв’язку “Укртелеком” після отримання усіх необхідних дозволів, у тому числі від антимонопольних органів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.