62-річний американець зібрав автомобіль, що працює на віскі

0

Міккі Нільссон (Mickey Nilsson), 62-річний житель Бардстауна, Кентуккі, вирішив перетворити стару купу мотлоху в автомобіль, що працює на чому б ви думали? На бурбоні!

Нільссона, довгий час працював інженером-машинобудівником, надихнув сюжет фільму Піф-паф ой-ой-ой (Chitty Chitty Bang Bang) і його головний герой Карактакус Поттс.

Ідея зробити щось зі своїм мотлохом прийшла до Міккі ще в жовтні минулого року, після того, як він прийняв кілька незвичайних відвідувачів. Нільссон провів 6 місяців у своїй майстерні перетворюючи купу сміття в дуже помітний і яскравий автомобіль. За заявою творця, автомобіль працює практично на будь-якому бурбоні. Але найбільше двигун віддає перевагу Maker’s Mark, хоча деякі люди знаходять його ціну занадто високою для подібного застосування.

Цей автомобіль навіть привернув увагу Білого Дому. Президент Обама виступив із заявою про те, що «винахідливість і такі люди, як містер Нільссон, робить цю країну великою». Комерційна версія цього автомобіля може навіть з’явитися в найближчому майбутньому. Інженер вже уклав угоду з компанією Nissan, яка сподівається поставити автомобіль на конвеєр в 2014 році.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.