У Києві вбито священика Києво-Печерської Лаври

0

Увечері 23 серпня в Києві у квартирі у Лабораторному провулку 26А був виявлений труп священика Києво-Печерської Лаври Андрія Калинина, повідомляє .

Смерть настала від удару тупим предметом по голові. Як розповіла господиня квартири, останній раз вона бачила свого квартиранта 8 серпня. А 23 числа їй подзвонили сусіди.

За словами очевидців, до місця, де було виявлено тіло, приїхало дуже багато міліцейського начальства. На місце злочину підтяглися криміналісти, які знайшли в шостий квартирі відбитки пальців різних людей, вилучивши дерев’яний табурет зі слідами крові, який міг бути знаряддям вбивства.

Дільничні проводять поквартирний обхід і з’ясовують обставини події, а також більш детально встановлюють особу загиблого.

У квартирі були знайдені нагородні документи на ім’я Калинина, а також конверт, де його ім’я вказується як заступника глави Союзу православної молоді України. Це громадська організація, офіс якої знаходиться на території Києво-Печерської Лаври. В Інтернеті неодноразово згадується про з’їзди і конференції цієї організації у тому числі згадується ім’я Калинина як заступника глави. Спершу інформація про те, що вбито священнослужителя, з’явилася тому, що господині квартири він представлявся священиком.

За інформацією джерел “КП” в квартирі були знайдені фото, де Калинин був сфотографований разом з відомими людьми у тому числі і політиками. Версія про те, що вбивство Калинина якось може бути пов’язано з викраденням ченцями Свято-Покровського монастиря зараз відійшла на другий план. Основна версія – ймовірний побутовий конфлікт. Останній раз загиблого бачили 15 серпня в компанії однієї особи, його особу зараз встановлюють. Про можливу сварку вказує те, що у квартирі слідів злому немає. Отже Калінін впустив у будинок явно знайому людину. Міліція продовжує відпрацьовувати різні версії, опитує сусідів. Нагадаємо, черниці зникли 14 червня, коли перебували у Києво-Печерській Лаврі. Через три дні вони повернулися в свій монастир і розповіли про викрадення. За підозрою у замаху на черниць були затримані п’ятеро чоловіків у віці від 22 до 33 років.

Також у справі замішана аферистка, що нібито втягнула черниць в аферу з продажем автомобілів. За даними правоохоронців, шахрайська схема з авто торкнулася багатьох служителів церкви вищих чинів, оскільки зловмисниця була вхожа у церковні кола.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.