Бабуся, яка «лікувалася» коноплею, опинилась на лаві підсудних

0

Три роки проведе за гратами пенсіонерка, якщо протягом року скоїтьнове правопорушення. Такий вердикт виніс Погребищенськийрайонний суд 69-річній жительці одного з сіл району за вирощуванняконоплі.

31 травня 2013 року понад 250 кущів коноплі виявили працівники міліції наприсадибній ділянці у літньої жінки. Пенсіонерка стверджувала, щовирощувала нарковмісні рослини для приготування ліків від хвороби шлунку.

Зі слів літньої жінки, наркотичне зілля вона не саджала, воно начебто самонасіялося у неї на ділянці серед рослин картоплі. Щоб добру не пропадати, вона вирішила його використати у лікувальних цілях, скориставшисьрецептом своєї бабусі.

За висновком експерта науково-дослідного експертно-криміналістичногоцентру при УМВС України, вилучені рослини містять психотропні речовини,обіг яких допускається виключно промислових цілях.

У судовому засіданні пенсіонерка зізналася, що сіяла невелику кількістьконоплі – для лікування брата, а потім її рознесли птахи. Свою вину жінкавизнала повністю та попросила суворо її не карати. За рішенням судупенсіонерку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення,передбаченого ч.2 ст. 310 КК України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та їй призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки. Враховуючи щире каяття підсудної, суд прийшов до висновкупро можливість її звільнення від відбування покарання, якщо вона протягом1 року іспитового строку не скоїть нового кримінального правопорушення.

www.0432.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.