У Києві відбувся флешмоб «Російське вбиває!»

0

У суботу, 15 березня, Громадянський рух «Відсіч» влаштував флешмоби в київських супермаркетах із закликом відмовитись від товарів окупантів. Зокрема, в супермаркеті «Перекресток» на Дарниці активісти синхронно впали на підлогу, розкидавши довкола себе плакати, що містили гасла: «Ні копійки окупантам!», «Російське купив — війну оплатив!», «Щоб у зайд скінчились кулі, скрутимо Росії дулю!» тощо. Також активісти поширили листівки серед відвідувачів супермаркету, що, як відомо, має російських власників. Аналогічний флешмоб активісти також провели в супермаркеті «BILLA» поруч.

Ідея акції — донести до української громадськості, що купувати російські товари — означаєфінансувати окупантів. Учасники акції переконані, що усі громадяни України мають не допустити, щоб їхні ж гроші Кремль використав проти України: на зброю та платню для своїх зелених чоловічків і засланих російських кримінальників-провокаторів, а також на утримання путінських ЗМІ, що безсоромно оббріхують Україну. Кожна копійка, витрачена на російський товар, може повернутися до українців кулею з російського автомата або вбивчою брехнею про Україну з екрана телевізора.

Відвідувачі супермаркетів поставилися до акції дуже схвально, фотографували, висловлювали активістам свою підтримку і навіть пропонували захистити активістів від охорони. Судячи з реакції людей, готовність українського суспільства бойкотувати російські товари значно зросла. — у відповідь на безпрецедентний економічний та політичний тиск Росії на Україну, який Росія здійснювала, аби перешкодити підписанню Угоди про асоціацію України з Європою. Тоді бойкот російського також був підтриманий громадянами, але тепер, коли Росія розпочала відкриту військову агресію проти України, налаштованість суспільства на бойкот російських товарів і бізнесу стала майже тотальною.

Більше фото і відео тут:

Loading…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.