Був товариський і відповідальний: у Гадячі попрощалися із Артуром Дрючевським

0

Артур Дрючевський мав свій ювілей — у червні йому мало виповнитися 35 років. Він народився в Сараху, навчався в Гадяцькому вищому професійно-аграрному училищі, де здобув фах тракториста-машиніста, а потім продовжив навчання в Полтавській аграрній академії. Протягом тривалого часу Артур працював на Гадяцькому сирзаводі, пізніше на елеваторі, а також на приватному виробничо-комерційному підприємстві «АСК».

Але 23 квітня 2022 року Артура Дрючевського мобілізували до Збройних сил України, де він служив гранатометником у Сухопутних військах зі званням солдата. Він був нагороджений грамотою та медаллю «Незламним героям російсько-української війни» до Дня Збройних сил України.

На жаль, війна забрала життя цього молодого військового. Артур загинув під час ворожого артилерійського обстрілу українських позицій.

Мама Артура, Марія Дрючевська, пригадує свого сина як веселого, товариського та відповідального. «Він був турботливим і захищав нас, не розповідав нам про свою роботу у військах, щоб ми не хвилювалися», — каже вона. Останній раз Артур говорив із рідними 26 лютого, коли повідомив, що його підрозділ буде передислоковуватися на нову позицію. Зазвичай це займало 2-3 дні, проте через три дні від нього не було звісток, і родина почала хвилюватися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.