Одіозний суддя Аблов спробував піти по-тихому з усіма виплатами

0

Один з суддів, який майже повернув Януковича на престол, тихо уникає звільнення та отримує значні виплати від держави.

Сьогодні Вища рада правосуддя повинна була розглянути питання щодо звільнення Євгенія Аблова з посади судді Окружного адміністративного суду Києва. Це питання стояло у порядку денному засідання ради на 27 квітня, але з невідомих причин не було винесене на розгляд. За даними джерела в «Главкомі» у Вищій раді правосуддя, питання було виключене з порядку денного.

Напередодні засідання Вищої ради правосуддя, громадські організації, які займаються моніторингом та просуванням судової реформи (Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан», «Центр протидії корупції», Фундація Dejure), випустили заяву, якою попередили, що якщо члени Вищої ради правосуддя задовольнять заяву про відставку, Євгеній Аблов уникне ганебного звільнення через порушення та фактично залишить посаду судді із значними виплатами від держави (близько 100 тис. грн на місяць).

Раніше повідомлялося, що у квітні 2022 року суддя Євгеній Аблов залишив без розгляду позов президента-втікача Віктора Януковича. Екс-президент добивався скасування рішення Верховної Ради про позбавлення його звання президента у 2015 році.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.