Девін Хейні: «Раян Гарсія просто забігав наперед, коли фокусувався на мені та думав про те, що буде далі»
Абсолютний чемпіон у легкій вазі Девін Хейні (29-0, 15 КО) поділився своїми думками щодо поразки Раяна Гарсії (23-1, 19 КО) від чемпіона WBA Regular у легкій вазі Джервонті Девіса (29-0, 27 КО).
«Я вважаю, що Раян сумнівався в собі. Слова про критику в його таборі вразили його самооцінку. Здається, що Гарсія став поставити під сумнів свою команду, свої вміння та підготовку, і це сказалося на його виступі.
Я підтримую Раяна. Я думаю, що він повинен почати з чистого аркуша, збагнути свої думки, зробити зміни в команді і тоді вирішити, що робити далі.
Він проходить важкий період в своєму житті. Він повертається після поразки, і цей поєдинок був найбільшим випробуванням для нього у кар’єрі.
Я вважаю, що Гарсія забігався наперед, занадто зосередившись на мені та думках про майбутнє», — сказав Хейні.
У сьомому раунді поєдинку 22 квітня, Гарсія програв Девісу нокаутом.