Восьмирічний британець керує підприємством і заробляє тисячі
Поделиться в соц. сетях
Харлі Джордин перетворив свої дитячі ігри в прибуткове й процвітаюче підприємство.
Джордин уже два роки управляє компанією із продажу мармурових кульок, також відомих за назвою “марблс”.
Марблс – це також одна із самих популярних дитячих ігор, суть якої полягає в тому, щоб вибити з позначеного кола якнайбільше кульок супротивника.
Харлі Джордин виявив у собі підприємницьку жилку, коли обмінювався кульками в школі зі своїми друзями. Але один раз старшокласники відібрали в хлопчика все його “багатство”, і він став просити свою маму купити йому нові марблс через Інтернет.
Їй довелося потрудитися, щоб знайти саме те, що хотів Харлі. І тоді в хлопчика з’явилася ідея відкрити свій власний сайт, де можна замовляти абсолютно будь-які марблс. План виявився безпрограшним, і вже протягом декількох місяців після появи сайту від клієнтів не було відбою.
За словами мами Харлі, 51-літньої Твані Джордин, її син почав захоплюватися мармуровими кульками із шести років.
“Він, навіть коли спав, клав їх собі під подушку, – згадує вона. – Згодом його захоплення стало настільки серйозним, що ми почали називати його Мармуровим Королем”
Тепер юний магнат проводить свій вільний час зовсім не по-дитячому: займається закупівлями всіляких видів марблс, обробляє замовлення й налагоджує зв’язки з постачальниками.
Цей нехитрий бізнес приносить родині Джординов тисячі фунтів, а попит на продукцію настільки високий, що робота знайшлася не тільки для матері Харлі, але й для двох його старших братів.
Источник: