Машина телекомпанії ТЕТ збила скутериста. Хлопець в реанімації (фото, відео)

0

Поделиться в соц. сетях

Допоможіть з поширенням інформації кажуть, що телеканал ТЕТ заминає справу!

Двадцятого червня о 19.40 мікроавтобус з табличкою «Телекомпанія 1+1» та страховим полісом, зареєстрованим на ПАТ «Телекомпанії ТЕТ», спричинив ДТП, під час якої постраждав студент 5-го курсу Радіотехнічного факультету КПІ Антон Дрегер.

Дорожньо-транспортна пригода сталася у Києві по вулиці Дегтярівській, 33 В. Хлопець їхав на скутері і потрапив у жахливу аварію в районі Дегтярівського мосту. Його збив водій мікроавтобуса телекомпанії ТЕТ, який виїхав на смугу зустрічного руху. За словами друзів потерпілого, після ДТП адвокати телекомпанії хотіли у ДТП звинуватити хлопця. Проте, за збігом обставин, поряд випадково виявився представник Національної асоціації мотоциклістів України (яка реалізує програму Motohelp, що запроваджена для інформування мотоциклістів), який і зробив усі фото, а згодом допоміг отримати у банку, напроти якого сталося ДТП, відео факту зіткнення.

Зараз Антон Дрегер у вкрай важкому стані (з моменту аварії перебуває у комі, роздроблена нога, пошкодження голови та грудної клітини). Вже за перший день його лікування було витрачено більше 10-ти тисяч гривень. Друзі та знайомі збирають кошти на його лікування. навіть створено групу підтримки. Тож всі бажаючі можуть теж допомогти.

Лікарі зазначають, що хлопцеві потрібна буде операція на головному мозку. Наразі йде слідство.

Читачі самостійно можуть ознайомитись з усіма документами та відео доказами.

Схема дорожньо-транспортної пригоди

Страхувальний поліс ПАТ «Телекомпанія ТЕТ»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.