Луганським журналістам продемонструють оновлені ліфти

0

Поделиться в соц. сетях

Територіальне управління Держгірпромнагляду по Луганській області сьогодні, 14 липня, організувало прес-тур для журналістів. Темою заходу стала демонстрація стану ліфтового господарства регіону.

Про це ІА повідомили у прес-службі відомства.

Як зазначено в повідомленні, у планах – відвідання об’єктів ліфтового господарства, на яких відбулася модернізація або заміна обладнання на виконання угоди про співробітництво між Держгірпромнаглядом і Луганською ОДА.

У маршруті прес-туру – Луганська клінічна лікарня, у якій бюджетним коштом з моменту підписання Угоди встановлено 2 нових ліфти, та виїзд до м. Красний Луч, де встановлено 3 нових ліфти, а 27 – забезпечені системою диспетчеризації, якої раніше не було.

Варто зазначити, що з моменту підписання угоди між Держгірпромнаглядом і Луганською ОДА в регіоні вже виконано значний обсяг робіт у сфері ліфтового господарства. Зокрема, у м. Луганську замінено підйомник у готелі «Луганськ»; в Обласній клінічній лікарні – замінено 2 лікарняних ліфти на нові; в Обласній дитячій клінічній лікарні виконано монтаж нового ліфту; дитяча лікарня по вул. Побєдоносній отримала відновлені лікарняний і пасажирський ліфти; а в 7 міській лікарні замінено 2 пасажирських і 2 лікарняних ліфти (іще не пущено в експлуатацію). У житловому фонді міста замінено та оновлено ще близько десятка підйомників.

Також отримали нові або зазнали відновлення існуючих ліфтів підприємства та житловий фонд у містах Красний Луч, Ровеньки, Антрацит, Рубіжне та Лисичанськ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.