Луганські туристи – найкращі в Україні

0

Поделиться в соц. сетях

Луганські туристи – найкращі в Україні. Збірна команда області зі спортивного туризму повернулася на Луганщину з перемогою. Серед усіх регіонів країни вони виявились найкращими. Сьогодні у лутугинському селі Розкішному відбулося їх урочисте нагородження.

Не дивлячись на перемогу, хлопці і дівчата поводили себе дуже скромно. Здавалося, для них це не було чимось особливим. Можливо, ще не звиклися з думкою, що вони чемпіони України, або просто дещо соромились. Настрій дорослих був, навпаки, піднесеним. Вони з гордістю дивились на цих молодих людей. Адже розуміли – ці діти зробили те, що нікому у Луганській області до них ще не вдавалося.

Ірина Цимбал, начальник облуправління освіти і науки: «В истории развития туристического движения Украины и Луганской области это произошло впервые. В прошлом году мы так радовались серебру и думали, что это, наверное, предел наших мечтаний, но вот видите – всё-таки получилось стать чемпионами Украины».

Тренер команди Дмитро Правдін не вперше готує до змагань дітей. Шість років поспіль він наполегливо виховував майбутніх чемпіонів із пішохідного туризму. І ось нарешті зусилля увінчались успіхом.

Дмитро Правдін, тренер команди: «Мы шесть лет собирали опыт, собирали все свои ошибки воедино, для того чтобы сделать вывод. Мы этот вывод сделали в этом году. Мы очень качественно готовились, очень долго и кропотливо готовились к этим соревнованиям и, как результат, мы победили на этих соревнованиях».

Усі: управління освіти, вчителі, і головне, сам тренер переконані – це не межа. Попереду ще багато великих перемог. Кожен докладе зусиль по максимуму, щоб наступного разу знову привезти «золото».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.