“Азаровський” вагончик злітає з рейок, чи “Армагедон” пасажироперевезень Луганщини

0

Поделиться в соц. сетях

Моя бабуся, 1914 року народження, у молодості пішкі ходила на базар в Ізюм за 70 километрів. Виходила увечері, ночувала у дорозі, з ранку потрапляла на базар, робила покупки та поверталась додому. Вона могла планувати свій час. Зараз інша ситуація.

13 серпня 2011 року поїхав з дружиною з Луганська у Северодонецьк на автобусі Луганськ –Кремінна .Вартість квітка 25 гривнів за 100 километрів. Відпочили.14 серпня поїхали у зворотньому напрямку за 32 гривні, стоячи у проході між крісел з іншими 10 зайцями Перспектива погостювати ще 1 добу в Севері не зігрівала, були справи у Луганську.Така сама ситуація з іншими напрямками в Луганській області. Навіть автовокзали віддали у приватні руки мігрантам з Кавказу.

Висновок перший. Подорожчення послуг пасажироперевезень без покращення якості у Луганську, та області напередодні навчального року, разом з погіршенням рівня життя може привезти до соціального вибуху Всеукраїнського рівня.

Міжміський автобусний зв’язок Луганськ Київ не в кращому стані.До відомого перевізника який відходе о 16.00 питань немає. Бескоштовно чай, кава, відео, зручні крісла, автобус європейського виробництва. Але автобус якій відправляється з Луганська о 17.00 одні питання. Китайського виробницьтва, кондіционери майже не працюють, муляж телевізора, квітки дорожчі на 10%, додумались добавити 8 місць які додають автобусу ефект корівника. Ще 2 години ремонтувались за Ізюмом, а половина пасажирів поспішали в Бориспіль на літак. Водії сказали що оливу не міняли в двигуні 40 тисяч километрів, та інше. Виходить ця «фірмочка» заради прибутку ризикує життям громадян України. Де дивляться контролюючи органи?

«Армагедон» на залізниці зявився цим літком” неочикувано». Квітки з Луганська у Кримському напрямку можно було придбати за 25-30 діб. У Києв ненабагато краще.

Квіток у купе до Києва коштував 187 гривнів, а сором’язливі провідники беруть за 300 крейцерів. Гордість Української залізниці потяг Луганськ–Суми. Вагонам по 35-45 років. Скло є не на кожному вікні, в.гальюни без чоботів не зайти, та ще поки виєде за межи Луганщини 2 кола по обдасті зробить.

Ще є питання. “Ким призначаються ціни у вагонах ресторанах потягів?” Таке враження що вечеряєш у ресторані на Крещатику. Чому вартість пива на вокзалі у Луганську 8-16 гривнів а у Сумах, Полтаві, Вінниці 5-8 гривнів. У Луганську найвищий рівень життя по Україні?

Тому робим ще один висновок – система влади яка склалась під час керування Кучмою та реанімовано Януковичем є алігархично-клановою, дає великі збої.Тому підтвердження криза освіти пов’язана з закриттям (оптимізацією) шкіл на Луганщині та Донеччині, хлібова криза у Ровеньках та Свердловську на передодні 8 березня , вугільна криза – вибухи на шахтах у літку цього року, а також криза у пасажирському транспорті- все це може привести восені до соціального вибуху в Україні.

« Микола Янович. Може пошлєм всєх і поєдєм сажать капусту?»

15 серпня 2011 року

Коваленко Сергій, Голова Г.О.»Луганці».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.