Луганцi iнспектують автобуси.
Поделиться в соц. сетях
29 серпня 2011 року у Луганську бiля мiськоi ради повинен був вiдбутися конкурс серед автоперевiзникiв. Грормада Луганська прийняла активну участь разом з журналiстами. Приемно було бачити новi “Богдани” мiського автобусного комунального парку, погано виглядали “Газелi”, якi непристосованi для мiських перевезень. Особливо кидались в очi великi iноземнi автобуси. Голова Г.О. “Луганцi” Сергiй Коваленко, та заступник Шулiка Денiс, котрi у червнi навiть оголошували голодовку, проти пiдвишення вартостi проiзду у мiському транспортi, також прийняли участь в цей подii.
На iхнiй ретельний догляд автобусiв, чомусь виникла нездорова реакцiя з боку чоловiка, який пiзнiше представився, як керiвник приватного автопiдприемства. Одразу пiдiйшов iнвестор, нiмецькомовний чоловiк. Потiм пiдiйшов секретар Луганськоi мiськоi ради, комунiст Фiлiпський, фракцiя, якого вiдповiдае за пасажироперевезення. На всi питання вiдповiдi не було:чому автобусам по 8- 10 рокiв ?Такий великий пробiг 700-800 тисяч кiлометрiв. Чому з двигунiв капае олива ?Взагалi навiщо нам такий секонд хенд? Сергiй Коваленко сказав, що навiть коли вiн був у Нiмеччинi у 1994 роцi, то не бачив там таких старих автобусiв.
Доречi усi вони пообiцяли, що автобуси будуть возити по 1 гривнi, а також будуть видаватися квiтки. Луганцi пообiцяли взяти це пiд свiй контроль. Конкурс був перенесен. Луганцi еднi – мiцний Луганськ.
Украiнцi еднi – Велика Украiна.
Коваленко Сергiй. Голова Г.О.”Луганцi”
Сергей Коваленко показал журналистам как течет масло у приехавшего автобуса