Вакарчук збирає зірок заради унікального альбому

0

Поделиться в соц. сетях

Сюрприз для українських меломанів – лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук готує новий, сольний проект.

Склад гурту досить несподіваний – це зіркові музиканти, які зібралися разом заради запису однієї платівки. Зараз вони у Бельгії, і разом з ними наші кореспонденти, що першими почули нові пісні.

За непримітними дверима звичайного брюссельського будинку ховається одна з найстаріших у Європі студій звукозапису. Тутешні стіни бачили і, головне – чули Лару Фабіан, Патрісію Каас, групу «The CURE». А тепер і українських зірок.

Для свого нового проекту Святослав Вакарчук зібрав п’ятьох відомих музикантів. Дехто з них раніше грав, дехто і досі грає в «Океан Ельзи». Хтось співпрацював із «Земфірою» та «Естетік Едьюкейшн». Вийшов такий-собі «дрім-тім».

«Всі ці люди, їх об’єднує одне – вони всі дуже люблять музику, і вони, як на мене, дуже талановиті. Це така українська супер-група, бо кожен вже багато чого досягнув у своєму житті в музиці», – каже Святослав Вакарчук.

Сергій Бабкін з «П’ятниці» звик співати соло, а тут він бек-вокаліст. Хоча зі Святославом вони настільки добре «зспівалися», що вийшов радше дует. У повному складі хлопці провели сім репетицій – і одразу засіли у студії.

Дванадцять абсолютно нових композицій уже майже записані. У світ альбом має вийти наприкінці осені. Назви для платівки ще не вигадали, але точно відомо: там будуть і українські, і англомовні пісні.

Це все ще рок-музика, але більш мелодійна, з яскравим інструментальним звучанням. Клавішник «Океанів» Мілош Єліч сам не грає – продюсує альбом. І зізнається, що із таким задоволенням давно не працював.

«Відносини дуже хороші, музично дуже гарне розуміння один одного, а як далі піде, я не знаю», – каже Мілош Єліч.

А далі – народження нової групи. Для неї вже, навіть, назву придумали – тут, у бельгійській студії. «96,7» – це кількість ударів, що задають музикантам темп.

Натхнення додають і старі інструменти, яким не один десяток років.

«Ось класичний інструмент WOX Continental, на ньому грав Рей Манзарек в групі «Доорс», – розповідає музикант Дмитро Шуров.

Тепер музику на легендарних клавішах і струнах створюють українці, які вже й самі стали частиною історії вітчизняного року.

Оксана Кундіренко, «ФАКТИ»,

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.