Костенко: Партія регіонів та Блок ЛИТВИНА змушені будуть підтримати зміни Кримінального кодексу “під ТИМОШЕНКО”

0

Парламентська більшість змушена буде підтримати ініціативу опозиції, – зміни до Кримінального кодексу щодо скасування відповідальності за перевищення службових повноважень. Як відомо, в парламент поданий законопроект народних депутатів України В. ШВЕЦЯ та І.КИРИЛЕНКА про зміни до КК та КПК, які вносяться “під ТИМОШЕНКО”.

Вочевидь, ЯНУКОВИЧ змушений буде просити Партію регіонів та Блок ЛИТВИНА дати голоси за відповідний законопроект. Якщо парламентська більшість не підтримає документ, то поставить Президента в складну ситуацію. Для ЯНУКОВИЧА цей законопроект – єдиний вихід з патової ситуації, яка склалася в зв’язку з судовим процесом над ТИМОШЕНКО.

Якщо екс-прем’єр і далі залишатиметься за гратами, то Україна не отримає угоду про зону вільної торгівлі та асоціацію з ЄС, а проти України можуть бути введені міжнародні санкції. На моє переконання, газові угоди, підписані 2009 року, дійсно, завдали країні суттєвої шкоди, однак екс-прем’єр має нести за це не кримінальну, а політичну відповідальність.

Юрій Костенко Народний депутат України, голова Української народної партії

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.